Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Poprawki i propozycje na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, razem z @(P)orobion(Y) mamy propozycję kilku zmian na serwerze.

 

Chcielibyśmy Wam je przedstawić, mianowicie:

 

 

 

 

 

  • Dodanie kilku perków z którymi mieliśmy do czynienia przed stanem awaryjnym serwera (np bezlik ammo bądź betonowe ciało/Twardy Baniak i inne, które były, a może jakieś nowe?). Nie widzę przeszkód, by zostały dodane. Zresztą z tego, co widziałam to przez sporą ilość graczy te perki (szczególnie te, które wymieniłam) były lubiane, a nawet uwielbiane :).
  • LVL (poziom). Bardzo wolno
    się wbija. Może by tak zwiększyć chociaż o 50%?

Robiłam dzisiaj małą ankietę na serwerze, gracze potwierdzili i zagłosowali, że level faktycznie wolno się wbija. Jeden gracz nawet na sayu napisał, że level słabo leci :). Dowody przedstawione w screenie niżej:

 

http://www66.zippyshare.com/v/56023960/file.html

 

  • Zdecydowanie za długa ochrona. Trwa bodajże 7-8 sec, przydałoby się zmniejszyć do czasu 3-4 sekund (tak jak było).
  • Mapy - usunąć niepotrzebne (takie jak np cs_wiocha) i wgrać inne (najlepiej takie jakie były przed awarią).
  • Mapy, głosowanie przez graczy. Nie widać kto na jaką mapę zagłosował. http://www68.zippyshare.com/v/94246179/file.html  <--- do poprawki, bo na prawdę brzydko to wygląda :P.
  • Wgranie na serwer amx_spectate oraz ESP (tak jak było wcześniej, bardzo pomocne adminom).

 

 

Z naszej strony to wszystkie propozycje, które chcieliśmy Wam zaproponować.

 

 

Czekamy na opinię innych graczy i opiekuna serwera :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Prawie wszystko zrobione.

 

 

 

P.S.

 

Danke mi nie wierzy:

 

11uafyo.jpg

 

 

 

 

Hahahaha, jaki słodki strój Mikołajkowy :D.

 

Jestem Mikołajkowa Danke:* hahah :D.

 

Positive, fajny model broni :).

 

 

 

 

 

 

 

A nawiązując do tematu:

 

- perki dodane

 

- lvl (poziom) zwiększony IDEALNIE moim zdaniem, nie wbija się ani szybko ani wolno :).

 

- amx_spectate/esp Positive wgrał :).

 

 

 

To jeszcze niepotrzebne mapy usunąć (widziałam taką jak np de_aleksandra),

 

zrobić z tym, żeby było widać kto na jaką mape głosuje,

 

no i ta nieszczęsna ochrona nad która Positive cały czas pracuje. Pracuje, pracuje aż w końcu mu się uda :D.

 

 

 

 

 

Na serwerze się zdecydowanie lepiej gra niż 5 godzin temu! (moim zdaniem).

 

GOOD JOB POSITIVE  :good:  :good: .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki strój ma każdy admin(żeby nie było że tylko Danke jest serwerowym mikołajem :D) oraz mimo że za oknem go nie ma to u nas jest Padający śnieg. Kto go nie widzi to w konsoli wpisać cl_weather 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znowu się coś zepsuło z exp'em, teraz się wbija level za szybko i do tego kondycja - wolno chodzę (bynajmniej tak jest u mnie)...

 

Wbije mi się 30k lvl za pierwszym razem i nie mogę dodać w kondycjach, bo pisze, że osiągnięto...

 

Masakra...

 

Do tego jeszcze ta nieszczęsna ochrona, która jest zdecydowanie za długa -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke, zgodzam się z tobą co do sprawy nowych perków, ochrony i map ale reszta zmian jest całkowicie zbędna. Za wolno LVL ? To się zdecydujcie wszyscy, na początku ludziom wadziło,że za szybko LVL się biję a teraz gdy to naprawione znowu nie dobrze... Lepiej wolniej niż za szybko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak wejdziecie na serwer i macie już jakiś lvl na klasie, a hp kondycja jest startowa to piszcie /reset w say. Musicie zresetować statystyki prawdopodobnie przy każdej klasie. Po resecie już będzie wszystko działać. Danke exp jest ustawiony tak jak ustawiałem go w nocy, a czego teraz lvl pędzi szybko to nie wiem.

 

Perki jak twardy, beton, bezlik juz są na serwie. Zastanawiam się czy nie przerobić jakiś perków aby były tylko dla VIP'ów.

 

Mapy na serwerze:

 

de_dust2

 

de_dust2_b

 

de_eldorado

 

de_inferno

 

de_eldorado

 

de_rats_1337

 

de_westwood

 

cs_assault_upc

 

cs_assault_1337

 

cs_italy2

 

de_kabul_32

 

de_lidl

 

cs_max

 

de_hell

 

de_rats4_final

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Danke, zgodzam się z tobą co do sprawy nowych perków, ochrony i map ale reszta zmian jest całkowicie zbędna. Za wolno LVL ? To się zdecydujcie wszyscy, na początku ludziom wadziło,że za szybko LVL się biję a teraz gdy to naprawione znowu nie dobrze... Lepiej wolniej niż za szybko.

 

 

 

 

Zapraszam do przejrzenia ankiety, którą zrobiłam...

 

Level leciał (W PIĄTEK) za wolno, ludzie zresztą też tak ocenili, że było za wolno. Była po prostu przesada i tyle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wejdziecie na serwer i macie już jakiś lvl na klasie, a hp kondycja jest startowa to piszcie /reset w say. Musicie zresetować statystyki prawdopodobnie przy każdej klasie. Po resecie już będzie wszystko działać.

 

 

 

 

Dobra, spróbuje :P.

 

 

 

 

 

 

Danke exp jest ustawiony tak jak ustawiałem go w nocy, a czego teraz lvl pędzi szybko to nie wiem.

 

 

 

 

Trzeba go ustawić na nowo tak jak było w nocy 2 dni temu, bo było zarąbiście, może niech H@ spróbuje czy coś :o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiam się czy nie przerobić jakiś perków aby były tylko dla VIP'ów.

 

 

 

 

Możesz spróbować, nie najgorszy pomysł :).

 

Co do map to widzę 2-3 niepotrzebne, ale już marudać nie będę :D. Ważne, że widać kto na jaką mape głosuje.

 

 

 

 

 

 

 

@@EDIT:

 

Co do kondycji i życia... Biegam sobie wolno, a gine bardzo szybko -.- Cos jest nie tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Największym problemem jak dla mnie jest ta ochronka. Zanim ona zniknie to gościu potrafi mi zjechać 600k hp. To jest bardzo uciążliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Exp został ustawiony, a co za tym idzie lvle zostały zresetowane. Na dniach postaram się poprawić klasy, które tego wymagając tzn. Klasy dostaną powiększony dmg za pomocą inteligencji, jeśli chodzi o te klasy które w opisie nie mają np. 5DMG(+int) lub 1/x z jakieś broni. Klasy takie będą miały dmg na max inteligencji najmniejszy, ale zostanie do zrekompensowane za pomocą umiejętności klasy. Jak narazie dmg tych klas przy max int=17500.

 

Wcześniej dmg został powiększony do każdej klasy za pomocą pluginu, co spowodowało przyśpieszenie zdobywania max lvl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Wcześniej dmg został powiększony do każdej klasy za pomocą pluginu, co spowodowało przyśpieszenie zdobywania max lvl.

 

 

Z tego, co dziś testowaliśmy to jest (jak dla mnie) idealnie i tak powinno zostać  :good: .

 

Wszystko chyba już jest dobrze, tylko jeszcze ta nieszczęsna 8-sekundowa ochrona, która jest (jak @weave napisał) bardzo uciążliwa :(.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te perki co wymieniła danke sprawdzaja sie na innych serwerach gracze sa zadowoleni a co do expa ja bym był za tym żeby go troche zwiekszyc ale 50% to troche za duzo gracze wbija max lvl i gra sie znudzi straci sie graczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Te perki co wymieniła danke sprawdzaja sie na innych serwerach gracze sa zadowoleni a co do expa ja bym był za tym żeby go troche zwiekszyc ale 50% to troche za duzo gracze wbija max lvl i gra sie znudzi straci sie graczy

 

 

Już został zwiększony i moim zdaniem jest dobrze.

 

Po to jest więcej klas, żeby na wszystkich się grało i wbijało, a nie na jednej :).

 

Gdyby były 2-3 klasy to rozumiem, ale tych klas jest sporo, więc można sobie wbijać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmniejszcie ten exp bo nawet premką się nie da nacieszyć bo od razu max lvl i tylko się gra dla ranku(według mnie) :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka razy próbowaliśmy zmniejszyć exp i skutkowało to dobrze do chwili jak ktoś nie wbił max lvl. Wtedy wystarczy że zabijesz max lvl i od 1 lvl do 500klvl awansujesz :) Próg lvl jest za wysoki a nawet wyłączone zostały wszystkie pluginy które dodawały bonusowego expa za dmg. Nawet teraz exp jest ustawiony domyślne(czyli pod serwery z codem do 200 lvl).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wierze w to, że level wolno się wbija. Gram na tym serwerze 1,5 dnia ogolnie cały czas klasą Assasin, ale w pewnej chwili postanowiłem zagrać sobie Amadeuszem nie było trudno wbić 500k lvl zabiłem 2 słabe osoby i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kto mówi że lvl się wolna wbija?? Ta metoda działa aż nie zabijesz kogoś z max lvl. Ludzie czytajcie trochę to forum, bo w jednym temacie jest to wytłumaczone.

 

Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...