Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Forum Multi-Head

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat głównie dla administracji forum lecz mile widziane odpowiedzi od wszystkich z forum co o tym myślą , mam propozycję oczyszczenia troszkę tego forum 

 

gdyż jest dużo starych tematów postów które za pewne zwalniają system. 

 

 

 

Moja propozycja jest też po to żeby ułatwić wyszukiwanie ważnych tematów, ponieważ wiele osób prosi o podanie linku do jakiegoś tematu. 

 

jak był znalazł trochę czasu zrobił bym wam projekt mniej więcej jak mogło by to wyglądać ale mam nadzieję że możecie też coś wymyśleć. 

 

 

 

Oraz było by można zaktualizować forum żeby nabrało troszkę kolorów . 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Forum posiada Archiwum oraz Kosz które odciążają wyszukiwarkę i służa tylko informacyjnie. Żadne zapytania ze strony nie są kierowane w te miejsca (do koszna na pewno nie są, chyba że ktoś tam wejdzie i będzie czegoś szukał) co do Archiwum nie jestem pewien. Wiem że nie jest wyszukiwane bo Nty mi kiedys temat usunął i prawie warna wychapałem :P A później nie mogłem go znaleźć, ale jest tam... drzemie wśród tych śmieci.. mój poradniczek.. ;>

 

 

 

Projekt oczyszczania forum, co do kosza a co do archiwum ? Co tu projektować.

 

 

 

 

 

Edit: Jesli dobrze pamietam, forum ma ustawione automatyczną optymalizacje bazy danych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie chodzi mi o kolor forum taki że inny tylko żeby było poukładane i żeby było lepiej wyszukiwać szczerze to ja sam często się mylę gzie co jest a powinno być jak najłatwiej dla każdego użytkownika forum. Spotkałem się też z tym że nowa osoba poprosiła link do jednego tematu do dostała odp znajdź na forum okej niech poszuka ale niech wie jeszcze gdzie ma szukać i gdzie tego ma szukać.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przesadzajmy. Chcąc coś znaleźć wystarczy troszkę chęci i wszystko się zajdzie. 

 

Podsumowując - Wszystko jest poukładane od Forum, aż po Offtopic. 

 

 

 

Zostawiamy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...