Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Podanie do członkostwa.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Emil'o'wy -=DGL=-

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam swój serwer który świetnie preferuje w śród graczy, serwer jest robiony oraz konfigurowany pod potrzebę graczy. Gracz przede wszystkim tworzy serwer, bez gracza nie ma sensu serwer. Wiadomo jak to działa. Doświadczenie mam obeznane.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9. Posiadam przerabianą wersię amxmod'a.

 

Staż w CS-sie: Nie liczę, lecz myślę, że około 7 lat będzie. 

Steam / NonSteam: Posiadam, wolę podać go na pw. ze względu na różne exploity oraz emulatory.

 

Dlaczego Ty: Ponieważ lubię i doceniam czyjś wkład aby serwer prosperował jak najlepiej, lecz są ludzie który bardzo lubią uprzykrzyć grę normalnym graczom grę i tym zmuszają ich do opuszczenia serwera :(. Chciałbym pomóc temu zaradzić. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Aktualnie przeżucam się na Wasz serwer i zamierzam grać całe noce. Ponieważ grywam tylko w nocy. Zrezygnowałem z jednego z serwerów Turka, odnalazłem się u Was. 

 

Kontakt: Wszelki kontakt można uzyskać ze mną poprzez komunikator GG / Steam / Prywatna wiadomość. 

 

 

 

Link do GameTracker'a: Proszę nie brać ilości godzin negatywnie, ponieważ da się to nadrobić. 

 

Wcześniej na nicku Zu0' teraz na http://www.gametracker.com/player/Emil%27o%27wy%20-%3DDGL%3D-/80.72.43.106:27027/

 

Ogólnie bardzo często siedzę na spectors pod innymi nickami, ponieważ kręcę dema. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ZuO hahaahahha ten lamusek  na poczatku nie wiedzialem kto ty ale teraz juz bardzo dobrze wiem proponuje wam za nic w swiecie nie brac go za adma nie potrafi odruznic cita od zwylklego  gracza

 

 

 

hahahhaha to napisal 2 dni temu u nas na forum zalosny jestes czleku 

 

 

 

 

 

Nick z Serwera: Emil'o'wy -=DGL=-

 

Steam ID: Posiadam, wolę podać go na pw. ze względu na różne exploity oraz emulatory.

 

Staż gry: Nie liczę, lecz myślę, że około 7 lat będzie. 

 

Wiek: 19

 

Czas spędzony na Serwerze: http://www.gametrack...3.177.36:27081/ ( Tutaj proszę nie oceniać tego z góry negatywnie, ponieważ jestem aktywny tylko w nocy ) 

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadam swój serwer który świetnie preferuje w śród graczy, serwer jest robiony oraz konfigurowany pod potrzebę graczy. Gracz przede wszystkim tworzy serwer, bez gracza nie ma sensu serwer. Wiadomo jak to działa. Doświadczenie mam obeznane.

 

Znajomość AMXX: 9.

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ lubię i doceniam czyjś wkład aby serwer prosperował jak najlepiej, lecz są ludzie który bardzo lubią uprzykrzyć grę normalnym graczom grę i tym zmuszają ich do opuszczenia serwera :(. Chciałbym pomóc temu zaradzić. 

 

Kontakt: Wszelki kontakt można uzyskać ze mną poprzez komunikator GG / Steam / Prywatna wiadomość. 

 

Link do 5 demek: Nie posiadam, lecz zawszę zgłaszam graczy na say_team @.

 

 

 

 

 

nikt cie za adma nie weznie bo jestes zerem hahahhaha i wielkim   Sędzią  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^^ 

 

Zgłoszenie poszło, sam właściciel sieci Cię zbanował. 

 

Zrezygnowałem z tamtejszego serwera ze względu na Ciebie. 

 

Jesteś tam adminem i używasz wspomagaczy oraz przestań  błazna z siebie robić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...