Skocz do zawartości
kaczy27

Uatrakcyjnienie serwera :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiałem się nad tym parę dni. Wpadła mi na myśl  pewna idea, mianowicie: Na początku mapy można by nagrać takie wejścia (oczywiście w tym przypadku kobiece głosy) które przywitałyby graczy, zachęcały do grania na naszym serwerze, zarejestrowania się na forum i np do zakupu vipa (te kwestie oczywiście do dogadania) Fajnie by było aby np. na dd2 był inny głos a na inf inny. I tu także daję propozycje Jelly i Natashy. Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że może to polepszyć frekwencje na naszym serwerze L) Myślę że to jest dobry pomysł i jeśli wypali na naszym serwerze to też można by coś takiego na innych serwerach uruchomić. Pozdrawiam K@czy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Samo "Hejka" czy coś w tym stylu ok, ale jeżeli przy każdym połączeniu ma pierdzielić o usługach, jakie mi mogą zaoferować to na pewno zniechęci to graczy do grania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to byl tylko przyklad z namowieniem na vipa. Wcale go niemusi byc. Tu chodzi o maksymalnie ok. 5 sek nagranie typu "witaj na serwerze multi-head graczu, badz mily, kulturalny, przestrzegaj regulaminu a pewno bedziesz sie dobrze bawil." Cos w tym stylu. Moim zdaniem sprobowac mozna, tym bardziej, ze spadla frekwencja. A jesli nie wyjdzie to zawsze mozna zrezygnowac i wylaczyc plugin. Ale sadze ze jesli ktos nowy uslyszy taki glos i zobaczy ze ta osoba gra to nie zrezygnuje po 5 min zgey u nas a wrecz przeciwnie- doda nasz serwer do ulubionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha :D

 

Pomysł nie wziął się z kosmosu, takie przywitanie było na pewnej sieci za czasów jej świetności ;) nie sądzę, żeby ludzie grali na serwerze ze względu na damski głos na początku mapy ale może to być miły dodatek, w każdym razie na wspomnianej sieci (reklamować nie będę :P) było to pozytywnie odbierane.

 

 

 

...ale że ja też? heheszki  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...