Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> To jest śmieszne (skarga na admina)

Rekomendowane odpowiedzi

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

 

Server # 5

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ch*j Cie to?.

 

[AMXBans] There are 54 minutes and 34 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : NowikTHC

 

[AMXBans] Reason : ' Brak kultury wobec admina '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1578243075 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 95.49.190.238 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

Kicked : You are BANNED. Check y

 

 

 

Admin Ch*j Cie to? daje bezpodstawne bany kazdemu kto mu sprzeda head.. jest nie miły wobec graczy... a co najważniejsze jest zbyt cwany i pewny siebie..  powyższy ban wyniknoł z rozmowy

 

 

"Ch*j Cie to?: Kiedy będzie skarga na forum?

 

NowikTHC: bedzie jutro bo zaczynasz mnie wkurwiac ciągłymi pytaniami"

 

 

 

ewidentnie dążył do tego powtarzając ciagle to samo pytanie.. wcześniej zbanował gracza steam który go ustrzelil osądzając ze ma czity ;) nie wiem skąd macie tego admina ;) ale zmieńcie tego dzieciaka bo jest śmieszny jeśli nawet nie potrafi rozpoznać kiedy gracz ma czity... mam nadzieje ze cos z tym zrobicie :) z reszta dużo świadków bylo i widziało co robił na serwie i jak sie odzywał do innych :) myśle ze uzyskam jakieś poparcie pozdrowienia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spodziewałem się w tak krótkim czasie takiej skargi, ale w sumie i to dobrze. Będę miał więcej czasu na sen. 

 

 

Otrzymałeś ode mnie bana na godzinę czasu, ze względu na swój niewyparzony język. Za brak kultury wobec mnie, a niestety Twoim kolegą nie jestem abyś mógł do mnie przeklinać. Nie wiem czy ten gracz, któremu wlepiłem ss'y był Twoim kolegą, bratem 4 ever.. Dostał je ode mnie, bo miałem takie podstawy. A tak postępuje każdy admin. Nie ustrzelił mnie jak twierdzisz, wzbudzał moje wątpliwości już od początku "odpalenia" serwera. Przypominasz o sytuacji z graczem o nicku "Rzeszowianin | MH Team" ? :)

 

 

Dobrze, zamieszczę dowód:

 

98410974827489790362.jpg

 

 

 

 

Będzie mnie teraz straszył że poleci na skargę do Teeza ?  

No proszę Cię, to jest śmieszne. Zaproś świadków niech wypowiedzą się na ten temat, bez podstawy bana nie otrzymałeś. Wypraszam sobie abyś nazywał mnie dzieciakiem, nie wiesz ile mam lat abyś tak twierdził. Zapytałem się raz kiedy będzie skarga, wcześniej poleciłem abyś napisał skargę na forum jeżeli nie pasuje Ci mój styl adminowania. No niestety, widocznie poniosły Cię emocje lub inne tego typu rzeczy. Cwany nie jestem, ani pewny siebie. Po prostu robię to co do mnie należy. Ale do sedna sprawy, tutaj dowód na Twój brak kultury: 

 

97850754443663299051.jpg

 

 

Może zbyt surowo Cię osądziłem, lecz moim zdaniem sprawiedliwie. Za to jak podchodziłeś wobec mnie. Oczywiście jeżeli ktoś z góry stwierdzi że jednak za surowo, prosiłbym o obniżenie kary ;) Z poważaniem Kamil.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...