Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> radio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja, może wam się wyda głupi pomysł ale spróbować można .

 

Więc tak mój pomysł to radio na forum. Prowadzę swoje radio www i łatwo by było można wgrać tu na forum przez kod jak bym podał

 

 

radio mogło by pełnić funkcję reklamowania forum z serwerami ale też by była dobra muzyka przy siedzeniu na shoutboxe i nie tylko 

 

tylko jeden minus taki że trochę na serwer i na auto pilota trzeba pieniądze ja gram na serwerach darmowych lecz tak już na forum dobrze było właśnie grać na darmowym i wykupić własny ponieważ jak się gra na na darmowym serwerze można reklamować forum

, oczywiście na wykupionym też można ale trzeba by było link radia wysyłać znajomym i coś jeszcze z tym robić.  jeżeli ktoś nie wie co to auto pilot do radia to już piszę, auto pilot jest to program gdzie wgrywa się własną muzykę z komputera na te program na sieć i jeżeli dj.   nie ma lub nie gra to podpina auto pilota i muzyka tak sobie gra. Już dużo się rozpisałem mam nadzieję że wyjaśniłem jeżeli się wam pomysł spodoba i czerwoni coś zechcą z tym robić proszę pisząc do mnie na

gg:51562978

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Szkoda obciązać serwer. Jak ktoś chce, to sobie włączy swoją muzykę, bo co drugiemu nie dogodzisz. Na nie.

 

 

właśnie co do tego to serwera forum to nie zaciąży i masz racje co do tego i dlatego w radiu jest opcja spauzowania że jak jest jakaś piosenka której się nie lubi to się pauzuje i po paru min znowu wznawia lub też można sobie wyciszyć samo radio ;) .  

 

w tym wszystko wszystko zostało posprawdzane tylko teraz wystarczy wasza opinia. Radio na forum może zadziałać doskonale lub nie ale zawsze można wyłączyć jak po miesiącu lub coś będą problemy ale więcej informacji dowiedzą się czerwoni jak zechcą a was proszę tylko o opinię tak lub nie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...