Skocz do zawartości
~Czarna~

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanko ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~Czarna~

Wiek: 25

Doświadczenie (w byciu adminem): 9 miesęcy :P

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: sporo ponad 3 lata

Steam / NonSteam: stam

Dlaczego Ty: A dlaczego nie? :D Mam admina juz na jednym z serwerów. Jestem bezkonfliktowa,komunikatywna i raczej nie sprawiam problemów. Spędzam też sporo czasu na serwerze zwłaszcza rano kiedy innych adminów nie ma :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Koło 5-10 h :) sporo, ale nawet gdy mnie nie ma na serwerze to zawsze można mnie zawołać na steam :)

Kontakt: steam,fb, kom :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz admina tutaj oraz na innej sieci. Raz - nie lubię, gdy ktoś działa na dwa fronty. Dwa - ledwo widać Cie na serwerze. Jak zamierzasz znaleźć czas na 3 serwery? Dla mnie odpada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TBk zazdrość? Patrz na siebie bo z przeproszeniem guzik Cie to powinno interesować co i gdzie ja robie bo ważne, że robie to dobrze.Znajde czas na 10 serwerów jak będę chciała i to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. I wiem, że nie znasz mnie od dziś ale nie kieruj się prywatnymi sprawami tutaj bo to nie jest dobra droga. Idź lepiej te swoje anime oglądaj dziecko drogie bo takim zachowaniem nic nie zdziałasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema! Wiem, że zbytnio nie udzielam sie na forum, ale za to często grywam na serwerach MH. Na podstawie moich obserwacji moge stwierdzić, że Czarna sprawdza się jako admin, więc pełne poparcie z mojej strony dla niej:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, ze jestem na nie.

 

Nie tylko z powodów prywatnych(administracja wie o co chodzi).

 

Ale także z tego powodu, że ta osoba nie umie rozpoznawać graczy na wspomagaczach i banuje sobie od tak(przykład:http://multi-head.pl/topic/45566-odwolanie-od-bana/)

 

Strasznie się rządzisz, uważasz się za osobę najważniejszą i będziesz próbowała ustawić dd2/inf pod siebie, tak jak próbowałaś to robić na dd2#1, a jak Ci to nie wyszło, to ładne bajeczki opowiadałaś wyższym :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz admina tutaj oraz na innej sieci. Raz - nie lubię, gdy ktoś działa na dwa fronty. Dwa - ledwo widać Cie na serwerze. Jak zamierzasz znaleźć czas na 3 serwery? Dla mnie odpada.

 

 

TBk powiedz co cie to interesuje. Ogarnij bo spinasz "nie lubie gdy ktos dziala na dwa fronty" twoje lubie nie lubie tutaj jest malo wazne (tu chodzi o siec a nie o twoje widzi misie, nie jestes tutaj glowna osoba na tej sieci). Jezeli dobrze wywiazuje sie z obowiazkow admina to dlaczego nie ? bo jej nie lubisz smieszne. Sory za spam ale musialem. Co do podania oczywiscie na tak Czarnulka sie nada :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/player/~Czarna~/185.36.170.7:27028/ Prosze Szefunio :D August to, że mamy spięcie to jest mało ważne.... Nikt nie jest idealny i czasem sie myli a Ty kolejny raz podbijasz do mnie własnie o to. Ty się nigdy nie pomyliłeś? Wątpie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK. 

 

-OGARNIETA

 

-BARDZO CZESTO POJAWIA SIE NA SERWERZE

 

-DUZE DOSWIADCZENIE 

 

-DZIEWCZYNA WIE O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI

 

 

 

MOJA OCENA 

 

 

 

DAC SZANSE PRZYDA SIE KTOS TAKI !!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinniśmy dać jej szanse :P Nic nam nie zaszkodzi jeszcze jeden admin, a poza tym jak mówi, ze ogarnie no to nie ma podstaw żeby jej dać nie.

 

Jestem na Tak.

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też dał bym jej szanse, będzie dawać bany bezpodstawne, bo ma ktoś za dobre staty,to straci admina.

 

Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm a ja słyszałam, że ludzie którzy mają admina na innej sieci odpadają tutaj. Nie wiem skąd admin na ODD2. Co do wieku i godzin na +, ale nie widzę żebyś była bezkonfliktowa ;) Neutral.

 

 

 

 

 

foxx dla Twojej wiadomosci liczy sie tez udzielanie na forum. Po czym to stwierdzam? Po tym, ze nie umie przyjac slow krytyki w podaniu tylko od razu sie rzuca.. Ty zreszta tez. Samo nasuwa sie to, ze robisz za jej adwokata i oboje sie spinacie do wszystkich ktorzy sa na NIE ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy Ona na say;u nie pisze i głównie nie udziela się na mikro (chyba że info) więc po czym twierdzisz, że nie jest bezkonfliktowa? Po przegranych godzinach ?

 

 

 

Sory za spam ale samo sie nasuwa...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...