Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Redakcjo - ożyj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pragnę przedstawić Wam moje propozycje dotyczące Redakcji. Oto one:

 

Q&A, czyli pytanie i odpowiedź. O co chodzi? Chodzi o to, że wszyscy użytkownicy forum mają możliwość zadawania pytań nominowanym osobom. Po 5 dniach osoba ta odpowiada na pytania i nominuje kolejną osobę. Myślę, że jest to fajna sprawa, by dostać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, a na pewno każdy z nas takie ma. To tylko krótki opis, przedstawiłbym wszystko dokładniej, gdyby propozycja została zaakceptowana.

 

Druga propozycja to audio wywiad - był już taki temat, Redaktorzy dostali wolną rękę, lecz niestety nikt nie pofatygował się, tudzież wyszedł z inicjatywą, by to zapoczątkować, więc tę sprawę odświeżam. Chętnie osobiście się tym zajmę, jak i i oczywiście Q&A.

 

Temat dotyczący audio wywiadu - http://multi-head.pl/topic/38986-poomys%C5%82/

 

To tyle, liczę na szczere opinie.

 

PS. Super byłoby, gdyby każdy z Was wziął udział w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem zdania Cebiego, więc zagłosuję tak jak on.

 

 

 

Jeśli już miałoby coś takiego być to zdecydowanie samo Q&A byłoby 100% lepsze.

 

Co do audio wywiadów to jestem na wielkie nie i na mnie nie liczcie z takimi audio wywiadami. Nie i kropka. .

 

Jestem redaktorką, która PISZE wywiady, a nie przeprowadza je głosowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem za jakąś nowością w redakcji, choćby miało się nie udać. Jeśli nie spróbujemy, nie przekonamy się.

 

 

 

Coś na zasadzie "Weszło z butami" mogłoby okazać się ciekawą opcją (szczególnie rozbrajające są tam pytania kto pasowałby do Jednego z Dziesięciu, kto do Trudnych spraw, a kto do Warsaw Shore :P). Wygooglujcie sobie. Rzecz jasna inna tematyka, ale podobny motyw.

 

 

 

BTW, zacny tytuł tematu. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest wiele ambitnych i ciekawych osób na sieci nie posiadającej mikrofonu lub nie chcących się ujawniać a warto zrobić z nimi wywiad. Audio wywiad przekreśliłby ich szanse wykazania się. Jestem za Q&A ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za Q&A i audio. Jeśli ktoś ktoś gada przez mic podczas CS lub wchodzi na TS nie będzie z takimi ludzmi problemu. Zresztą nikt nikogo nie będzie zmuszać do audio. Zawsze redaktor będzie mógł spytać jaką forme wybiera: Audio, Pisemną lub Q&A.

 

 

 

Ja bym jeszcze jedno urozmaicenie wprowadził, a mianowicie wywiady z ludzmi którzy są długo na forum, są aktywni ale nie mają żadnej rangi. To że ktoś nie ma rangi nie znaczy że nie ma nic ważnego i ciekawego do powiedzienia (nie chodzi mi tu o mnie ja nic nie chcę). Tylko widzę że zaczynają się robić wywiady z tymi samymi osobami i wyczuwam krąg wzajemnej adoracji ale może mi się wydaje..

 

 

 

Idąć dalej wątkiem robienia wywiadów z tymi samymi osobami, wkrótce niektóre osoby będą mieć własne działy a w nich tematy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ankiety wynika, że najwięcej osób chce ujrzeć Q&A, więc niech tak będzie. Jeśli to wypali, to pomyślę nad jakimś próbnym wywiadem audio, byście zobaczyli i usłyszeli, że to nic strasznego. Zabieram się do pracy. Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...