Skocz do zawartości
kaboom!.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Dynamity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wychodzę z propozycją dodania punktu w regulaminie dotyczącego dynamitów.

 

Póki co gracze robią z nim co chcą, a my admini nie możemy nic zrobić gdyż nie ma nic o nim w regulaminie.

 

Chciałbym aby takowy punkt znalazł się w regulaminie.

 

 

 

- Zakaz stawiania dynamitu w wąskich pomieszczeniach, przejściach, pod drabiną, pod wyjściem z wentylu. ( Za nieprzestrzeganie ban od 5 do 30 min.)

 

 

 

Jak każdy wie dynamit ma bardzo duży zasięg i nie da się go minąć tak łatwo jak chociażby miny dlatego taki punkt przydałby się aby admini mogli coś zrobić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem to juz jest :)

 

9.

 Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. (kick, ban 5min - 30min)

 

 

 

 

pułapki tego nie ma na serwerze o ile wiem :) traktujemy to chyba jak wszystko czyli miny, dynamity ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za ponieważ to już jest trochę denerwujące.Jak najbardziej wprowadzić plan w życie Wielkie TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

moim zdaniem to juz jest :)

 

9.

 Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. (kick, ban 5min - 30min)

 

 

 

 

pułapki tego nie ma na serwerze o ile wiem :) traktujemy to chyba jak wszystko czyli miny, dynamity ...

 

 

Lecz to powinno być napisane jasno, bo pułapki, a dynamit jak dla mnie to dwie różne rzeczy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Lecz to powinno być napisane jasno, bo pułapki, a dynamit jak dla mnie to dwie różne rzeczy ;)

 

 

 

 

Dla ciebie różne na moje to te same ew. można by było zmienić troche zapis i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...