Skocz do zawartości
NJU

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na elo.

Rekomendowane odpowiedzi

gdy dzisiaj grałem na codzie 200#2 admin elo. nie reagował wcale, gdy pisałem mu ciagle na u@ że jeden z graczy biega na wh, po jakimś czasie wkońcu napisał coś w stylu "kup sobie kurwa steama i nie gadaj, że ma wh" dodam, że steama mam, miałem juz admina tutaj na codzie 200#1 i kto jak kto, ja widze dobrze, kiedy gość jest odpalony. On nawet nie raczył zejść na specta, żeby chociaż chwilkę go popatrzeć, bo fragi oczywiście sa ważniejsze... i nie rozumiem też, za co dostałem bana. Mam nadzieje, że postawicie do pionu tego admina, bo tak być nie może. dziękuje.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: elo

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'obraza admina'

[AMXBans] Duration: '1 day'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:3557582'

[AMXBans] Your IP: '91.231.120.81'

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahahahahahaha :D Masz tupet ziomek ;) po 1 skoro twierdzisz że użyłem wulgaryzmu dowody proszę bo nie przypominam sobie bym odkąd miał admina na tym servie przeklną i jeszcze na sayu haha :D Po 2 było 2 adminów i mój serdeczny kolega Johan go sprawdzał ;) A napisałem tekst na sayu dokładnie taki "kupcie steama a nie jak ktoś was zabije odrazu spam na u@ o wh" szczera prawda dostałeś killa od niego raz i drugi i narzekasz a koleś miał steama więc już jakieś mniejsze prawdopodobieństwo że ma wh no ale co zrobię nic nie zrobię :D Kochany Johanek dał mu ss'y i tyle. A teraz odnoście bana który dostałeś nie jestem dla Ciebie żadnym idiotą dlatego daruj sobię tego typu wyzwiska w moją strone :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d19826c9182147b.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie otworzyć i skrócić bana do 3h. Bądźmy poważni, 24h za nazwanie idiotą? Nie będę cytował za jakie obrazy powinno się dawać tak wysokie kary, ale powiem szczerze, że dałbym max 1h. Temat zamykam i proszę a nawet przestrzegam przed przemyśleniem długości bana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...