Skocz do zawartości
KsOgAmEr22

[RFP] The Last#powrót

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

 

Staż na forum: No z pół roku będzie. 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: UBT 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: 2-3 godziny. Na telefonie często zaglądam na FB. 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(konkursy, artykuły itp.): Artykuły, konkursy. Różnie. 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Może jakieś wiadomości, coś śmiesznego. Zobaczy się. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem, że masz podejście typowo do zdobywania rang. Jesteś do czegoś zobowiązany "UbT", demka stoją, nie widzę, żebyś się tym zainteresował, a chcesz kolejną rangę. Jeżeli się do czegoś zobowiązujesz to się tego trzymaj. Jesteś osobą, która może coś osiągnąć na tej sieci, ale takim podejściem, akurat mojej sympatii nie zdobędziesz. Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie ja wyżej koledzy napisali.

 

Określ się w jednym-dwoma) kierunkach i dąż  określonymi kierunkami. Na chwilę obecną wygląda to na "Skakanie z kwiatka na kwiatek..."

 

Ranga UBT.  Troszkę czasu poświęcisz a 2-3 godzinki to niekiedy mało,  a do ogarnięcia więcej zadań tym bardziej.

 

Są też + w Twoim podaniu.  

 

Niestety na chwile obecna na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kolego byłeś juz w redakcji FP ale zrezygnowałes. po czym próbowałeś swoich sił jako moderator ale sie nie udało :)

 

teraz chcesz wrócić :) pamietaj ze jak cos zaczynasz to trzeba byc w tym wytrwalym. jaka mamy gwarancję ze znow nie zrezygnujesz? Jesteś rowny gość i nic do ciebie nie mam ale niestety jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie harują latami, by do czegoś dotrzeć.

 

 

 

Ty jesteś w UBT, dostałeś rangę i dąż do tego by tam być najlepszym! Mnogość funkcji ma odzwierciedlenie w jakości ich pełnienia....  jeśli coś jest uniwersalne, to przeważnie jest do d*py. Według mnie masz szanse, by mieć kilka rang, ale na to trzeba pracować grubymi miesiącami...  kilka nazw pod nickiem nie zmieni Twojego statusu na forum, to nastawienie ludzi do Ciebie sprawi, że będą same głosy na TAK, a na to trzeba pracować.  

 

 

 

Dla mnie każda taka aplikacja w małymi odstępie czasu to strzał w stopę. 

 

 

 

Sprawdź się w UBT, pokaż się tam kilka miesięcy :) 

 

 

 

Niestety, na NIE

(mimo doświadczenia w RFP).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe na co jeszcze złożysz rangę :D Może Grafik, Redaktor albo Moderator TS3? Takim ciągłym składaniem podań na różne stanowiska wyrabiasz sobie słabą opinię u administracji jak i zwykłych użytkowników. Uwierz, że daleko z takim podejściem nie zajdziesz.

 

Na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już RFP przez ok. 2 tyg. i nic wielkiego nie wprowadziłeś w fanpage. Poza tym tak jak pisał Master, ciągle rezygnujesz i skąd mamy mieć pewność, że tym razem też tego nie zrobisz? Skup się na jednej randze porządnie, wtedy złóż ponownie podanie. Pozdrawiam. ;) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...