Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie, znowu :(

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: PIEERWSZY MILION

Godzina, data zdarzenia:

Mapa:

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:87237161

Uzasadnienie:BAN

Wiecie, nie chcę wam nic mówić, ale ja mam zmienne IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem z jakiego powodu te bany wystarczy wkleic jego SID w bansie i widać, że większość banów była pod innym IP. A nawet jeśli były aktywne bany

 

na podanym IP to widać że osoba nie ta sama bo SID inny. Poczekam na wypowiedź kogoś jeszcze...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję,

 

Bana otrzymałeś z tego powodu, że w pierwszym odwołaniu miałeś aktywne bany. Admin UBT Cię odbanował mimo, że nie powinien tego robić i zapomniał dodać Ci bana. Dlatego tak masowo dostawałeś ban z powodem "Aktywny" oraz ten co masz teraz ode mnie. Wystarczy skopiować powód bana i dowiesz się wszystkiego.

 

Tutaj cały temat> http://multi-head.pl/topic/43341-bez-ubodwo%C5%82anie/#entry234811

 

Robienie wyjątku w tym przypadku nie wchodzi w grę, chyba że administracja widzi to inaczej. Jeśli gracz powinien dostać ub to co z innymi graczami, którzy mają podobny przypadek?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko rozumiem tyle że mam jedno pytanie. Co ma ip do SIDa? Nie rozumiem tego. Typ bana na SID to co do tego ma ip skoro poprzedni ban także był na SID.

 

 

 

Niech mi to ktoś wyjaśni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


IP do SID ma to że weź sobie jego SID wyszukaj w bansie i zobacz że jego bany prawię każdy był pod innym IP.

 

A wpisując IP podane wyżej masz 2 osoby na aktywnym ale na zupełnie innym SID.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

IP do SID ma to że weź sobie jego SID wyszukaj w bansie i zobacz że jego bany prawię każdy był pod innym IP.

 

A wpisując IP podane wyżej masz 2 osoby na aktywnym ale na zupełnie innym SID.

 

 

Dobra rozumiem.  Teraz moje pytanie, jezeli sa 2 bany na to samo IP a inne sidy to dlaczego bez ub?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo jeśli to inne osoby to może nie zależało im na grze. Ale sam widzisz że ma zmienne IP ban na  IP było jeden w sierpniu i na początku września drugi

 

więc co grał cały czas bez wyłączania komputera/lapka? chyba że dziwnym zbiegiem okoliczności zmieniło mu się IP na to samo... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

 

Mam pytania:

 

 

 

1. Jeśli wejdę na drugim SID i dostane bana to czy będę mógł grać ponieważ na podstawowym SID bana nie mam?

 

 

 

2. Czy ip nie ma już żadnego znaczenia? NS mamy już zaprzestać banować?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Joe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie o to chodzi czy jest ogarniety czy nie, Jak by nie ogarnial nie dostal by rangi za darmo. elo

 

 

 

Masz bana na IP sid sie nie liczy,

 

Biore na klate, ban zostaje.

 

 

 

Elo.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...