Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Bug /respawn, komandos, kupowanie broni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

1#

 

Odkryłem buga z /respawn, chodzi o to, że gdy wpisze tą komendę żywy gracz to przenosi go na respa, odnawia hp i dodaje osłonkę 5 sekund. Komenda ratuje w trudnych sytuacjach co zademonstrowałem na demku (działa tylko przy małej liczbie graczów, gdy na serwerze jest autorespawn). Na małych mapach z szybką klasą można być praktycznie nieśmiertelnym. Trzeba jakoś zablokować komendę, żeby żywy gracz nie mógł jej wpisać. Buga zacząłem używać dopiero po wcześniejszym kontakcie z adminem, elo, wyłącznie do nagrania demka.

 

demko: http://www44.zippyshare.com/v/72495734/file.html

 

2#

 

Moglibyście jakoś sprawdzić czy komandos nie ma zwalonej/za małej wytrzymałości, bo grając już nim trochę czasu coś chyba za dużo dmg siada. Gracz z m4 na 3 strzały zabiera mi 186, bez strzału w głowę, czyli średnio zabiera mi 62 hp/pocisk, a gracz jest bez perku. Maksymalny strzał( nie w głowę) zabiera 38 hp( w brzuch). http://i34.tinypic.com/33eltz6.jpg

 

3#

 

Na serwerze można kupować broń, np. grając komandosem, mam wiertarkę i deagle to mogę na początku rundy dokupić sobie jakąś broń typu m4/ak, więc pasuje wyłączyć kupowanie broni i granatów.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Johan :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już wcześniej ktoś tam na tego komandosa narzekał, ja osobiście nim nie gram ale skoro faktycznie komandosowi zadaje się tak łatwo obrażenia ( są zwiększone ) to trzeba coś wykminić ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem bug w drugą stronę.Mianowicie Rambo ma wgl pomniejszone obrażenia na 20 wytrzymki bije się go po mniej niż inne klasy które mają tyle samo wytrzymałości :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za zgłoszenie. Dwa ostatnie bugi znam od jakiegoś czasu, ale nie ma programisty, więc nie bardzo mam jak coś z tym zrobić. Wszystkie zgłoszenia przyjmuje i zapisuję, więc przy najbliższej okazji postaramy się coś z tym zrobić.

 

 

 

Rambo ma wbudowaną dodatkową wytrzymałość, to jest zamierzone. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...