Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]1 Head=2 Kille?? Zbędne.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Indianie.

 

Jestem świeżym graczem na servie DD2/INF i pewnie uznacie, że mam mniejsze prawo głosu niż Ci, którzy grają o wiele dłużej. Przejdę do rzeczy. Grając zauważyłem, że 1 headshoot jest równy 2. fragom. Przymrużając na to oko, zobaczyłem na czacie, iż gracz Frodo. też jest tego samego zdania jak ja. Mianowicie: ZBĘDNE. Wyszedł z propozycją, żeby napisać o tym na forum. Grałem na mapie DD2 i skończyłem ze statami 46:7, nie wiedząc ile jest w tym prawdy.  Myśle, że ten plugin wprowadza fałszywe wartości. Gracz zostaje w pewien sposób oszukany. Mam świadomość tego, że takie statystyki lepiej wyglądają w tabeli, natomiast nie są one kompatybilne z wynikami w TOP 15 (w moim przypadku). Mam również świadomość tego, że ten plugin ma zachęcić (jeśli moge tak to nazwać) do celniejszego strzelania - strzelania w głowe. Aczkolwiek moim zdaniem jest to ZBĘDNE. Mam poparcie u Frodo. jeśli sie nie myle, żeby nie było, że jestem wybredny i przeszkadza to tylko mi.

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie z tobą nie zgodze mi się to podoba, może i jest to zbędne ale serva przez to nie laguje ani nic na większości serverach na których grałem bylo zawsze, że za głowe nie dostawałeś 2 kili i dla mnie to było nudne bo czy zabiłeś normalnie czy w łeb 0 róznicy do top15 te 2 kile z głowy sie nie liczą, ale po co to komu jak i tak co 2 dni unas est reset.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten plugin jest wgrany prawie na wszystkich serwerach i myślę, że tak zostanie. Jeżeli wprowadza Cie w błąd to nie strzelaj w głowie, proste :good:  

 

Po za tym 2 fragi za głowę podwyższają nasze ego i powodują, że wychodzimy na +. Przynajmniej tak jest w moim przypadku ;) Zapraszam większe grono do wypowiedzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dla mnie bez różnicy jest to, czy za HS dostanę 1 pkt czy też 2.

 

Przecież to w żaden sposób nie przeszkadza w grze ;)

 

Nigdy bym się nie spodziewał, że zacznie to komuś przeszkadzać :D

 

Tak czy siak- w tej kwestii jestem neutralny ;)

 

 

Mam takie same zdanie :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ci dam dobrą rade . Jak napisał w Malu skoro cię wprowadza w błąd to nie strzelaj głowy , Albo masz 2 wyjście liczyć sobie strzselone głowy i od każdej głowy odjąć 1 frag ...  Ja swój głos na tą propozycje oddaje na NIE :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już nie macie o co się przyczepić ?:D  Dla mnie to powinno zostać, bo niekiedy te 2 pkt się należą dla gracza, np. jak one shoota z deagla ze sporej odległości trafi :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...