Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]nie sluszny ban jailbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Smariusz

 

Data:9.10.2014r.

 

Godzina: 11;00

 

Mapa: assalut

 

Opis: Dostałem bana za bugowanie celi prawdopodobnie od knopcia, a nie bugowałem. Za to że robiłem budyń dostałem bana za bugowanie ? Była taka sytuacja, że rusherek wydał polecenia żeby iść do terrarium, ja wskoczyłem sobie na nie i otworzyłem bramę która znajduje się obok terrarium i nią uciekłem, jeszcze rusherek mnie widział i do mnie strzelał, uciekłem do gr i zabiłem ct i dostałem bana na 30 minut za bugowanie. Proszę o ukaranie admina, głupota i cwaniactwo tych adminów na jb jest ogromne. Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja z mojej perspektywy 

 

 

 

Rusherek prowadzi, nagle Ty się znalazłeś z bronią i go zabiłeś, ucieczkę On zamknął i sam Rusherek mówił, że musiałeś zbugować bo innych opcji nie było żebyś uciekł a, że rusherek był zajęty prowadzeniem to ja mu wlepiłem bana .  Fajnie jakby Rusherek się też wypowiedział ....  :sciana:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten gracz powinien zostać ukarany za ten temat. Ponieważ na demku widać ewidentnie jak buguje cele/mape !   Piszesz "głupota i cwaniactwo" a zastanów się nad Twoim zachowaniem.  BAN SŁUSZNY !

 

 

 

https://my.disconnect.pl/demos.php?id=2839

 

Jail_assault z 10:47

 

 

 

21:14  na demku 

 

dziękuje dobranoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...