Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z ss`ami

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam sprawę. Wczoraj dostałem ss`y wrzuciłem je na forum ale admin nie chce dac mi ub poniewaz 3 pierwsze ss`y są takie same a reszta innę. Tutaj temat i ss`y http://multi-head.pl/topic/43134-ssy-dajsiezabic/

 

Tak nie rozumiem o co chodzi :

 

1. W tym czasie nie byłem na cs`ie tylko na pulpicie co możecie zobaczyć po tym że mam broń w lewej ręce jest to spoowodowane tym że po wyjściu na pulpit broń czasem przerzuca się do lewej ręki

 

2. Nie wiem może ss`y są takie same ponieważ miałem problem z połączeniem co możecie zobaczyć w prawywm górnym rogu 

 

3. Nie wiem po co miałbym przerabiac tylko 2 ss`y jak i tak na ss`ie z glockiem widac chyba n najlepiej, że nic nie ma

 

4. Te ss`y z tego co sie orintuję są w formacie TGA a na tym formacie nie da się używać ant ss`ów 

 

5. Innych ss`ów nie mam mam tylko te 5

 

6. Proszę o rozpatrzenie i jeśli ss`y się nie podobaja to powiedzcie co mam zrobić jak innych nie mam tylko te 5 z tego 3 "takie same" 

 

 

POZDRAWIAM :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edycja posta się kłania a po za tym uspokój się trochę bo nerwami nic nie zdziałasz :) Tak jak wspomniałem masz 24h na odwołanie się od bana a jeżeli nie pozostaje 100 reklam do zrobienia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...