Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]znowu problem z premką + pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem Konspiranta mając wcześniej zabójcę. Po zakupie straciłem uprawnienia zabójcy którego kupiłem z 12 dni temu.

 

Pisałem do Strajka ale w bansie widział tylko mojego admina na 500k, natomiast premek tutaj nie :/ Pomógłby ktoś? .__.

 

 

 

 

 

Przy okazji pytanko żeby nie zakładać drugiego tematu, a mianowicie... można stawiać miny w szybki miedzy mostem a hostami na cs_assault_mega? Moim zdaniem (sprawdzałem) jest tam wystarczająco miejsca żeby je wyminąć, bądź też przeskoczyć.

 

Jeden admin mówi że można, drugi że nie. Ostatnio dostałem za to bana od .::DwA gRoszE do WinA::. właśnie za to, chociaż śmiem wątpić w kompetencje tego admina który daje bany na 5 minut za afk. No śmiechu warte -,-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieciaku.... Jestem dłużej na tej serwerowni niż ty, mam większe doświadczenie w adminowaniu na codach i ty będziesz mi coś wytykał ? Wchodzisz na innego coda nie znając podstawowego regulaminu.? Ja się pytam kto ci dał admina ?. 

 

8.  Miny i pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie, jak i również w niskich przejściach

 

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?. 

 

 

A jeśli chodzi o AFK. 

 

12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty) . (Kick, ban do 30 min)

 

 

 

WIĘC DZIECIAKU NIE MÓW MI KTO JEST ŚMIESZNY . JEŚLI COŚ NAPISZESZ ZASTANÓW SIĘ 30 razy.

 

 

I dodam od siebie proszę kogoś z czerwonych lub ewentualnie S@ o wyciągnięciu z tego konsekwencji, bo dla mnie "śmiechu warte" jak to kolega nazwał jest to że ma admina. Wzór z tego taki że mam admina na cod 200 wejdę na inny nasz serwer i będę sobie łamał regulamin. Gdzie tu odpowiedzialność....

 

 

 

Edit::: Jednak nie widzisz dokładnie.... (KICK, BAN DO 30 min). Surowo ?, to by było na 30 min. Ja ustalam długość banu, i ja biorę za to odpowiedzialność gracz nie skarżył się. Więc się z tym pogodził. Co do min  wentyl to wentyl, szyb to szyb, rozumiesz?. Tak jak bs to bs. To że ten szyb lub bardziej to wentylację przypomina, nie zmienia to faktu że jest wielki. Bo dalej to jest wentyl lub szyb jak chcesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym tego nie zaliczył jako wentylację ;) W wentylacji to raczej na ctrl sie przechodzi, a tam możesz nawet podskoczyć także no...

 

No dobra możesz dać tego bana zwracam honor, ale nie za surowe jest dawanie go w ogóle jak ta czynność się nie powtarza?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie można by było uznać to za nie łamanie regulaminu bo prawdą jest że da się to przeskoczyć ale nie wiem czy to nie jest za bliska odległość od hostów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...