Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Black .

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenia raz dziennie na forum, Będzie .

- Posiadanie mikrofonu, +

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, +

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy, +/-

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, +

- Minimum 30h przegrane na serwerze +

- Obowiązkowo aktywne konto steam, +

- Minimum 16 lat. +

 

Wzór podania:

 

Nick: Black .

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): 3/4 lata adminowania z malymi przerwami ( potwierdzi anubis )

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10, wiadomo, coś się zapommniało, jednakże ta skala odnosi się do umiejętności posługiwania się amx oraz komendami, nie wchodzi w to umiejętność pisania pluginów, ponieważ nigdy nie miałem z nimi styczności.

Staż w CS-sie: Wystarczający .

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Black%20./80.72.34.124:27034/

Dlaczego TY .!: Uważam, iż nadaję się na tę posadę ze względu na swoje doświadczenie i odpowiednie zachowanie podczas pełnienia tej funkcji. Podczas tak długiego adminowania jak napisałem wyżej dostałem tylko 1 ( !!! ) słuszne odwołanie od ss. Rozszerzając moja komunikatywność nie pozostawia nic do życzenia, większość rozmów jakich przeprowadziłem z obecną administracją odbywały się raczej w dobrych stosunkach co tylko potwierdza moje opanowanie. Ponad to, nie toleruje "kumpelstwa" regulamin to regulamin i obowiązuje każdego. Od momentu rozpoczęcia gry na serverze nie zostałem ukarany nawet razu ( pomijając automatycznego kicka/bana za ping )

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od dnia, wiadomo, nie jestem maszyną i mam życie prywatne. Tygodniowo, tj. dni poniedziałek-....-piątek po maksymalnie 2/3 godziny, w weekendy, o ile nie ma baletu do 5h.

Kontakt: Mogę podać telefon zaufanym osob i oczywiście steam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety muszę zmienić moja ocenę na neutral z powodu ze caly czas zmieniasz swoje podanie ze względem na znajomość AMXX

 

Lecz dalej masz odemnie kilka + bo zglaszasz cheaterow, steam lecz tez jest kilka minusów tak jak mowil dixon nie udzielales sie na forum oraz zmienianie AMXX sadze ze piszesz ta znajomość jak najwyższej żeby sie do ciebie nie przyczepili i nie sprawdzili

 

 

 

 

 

No dobra no to wraz z wyjaśnieniem mi zmian twojej znajomości AMXX oraz w ostatnim czasie pozgłaszałes mi troche cheaterów oraz narobiłeś kilka plusów moja Ocene zmienie na Takie Malutkie Tak 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ode mnie masz neutral. Nie znam Cię w ogóle i nie kojarzę z serwera. Skoro dajesz 9/10 amxx to znaczy,że umiesz pisać pluginy i edytować. Daj na przyszłość 8 a nie tłumaczysz,że nie umiesz :) Możliwe,że zmienię zdanie na twój temat jeśli trochę pograsz. Dodatkowo słaba aktywność na forum. Konto niestety tylko do podania. Ogarnij nasze forum,bo to ważna sprawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmmm

 

jestem codziennie,widzę Cie często

 

kultura na servie bardzo dobra

 

wszystkie niepokojące sytuacje odrazu zgłaszasz 

 

informujesz na stemie :)

 

 

 

Przydasz się widzę że ogarniasz,a i tak często spotkałem się z sytuacją gdy nie było adminów ja wchodziłem a Ty byłeś dlatego jak najbardziej TAK ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak. Po namyślę uznałem, że otrzymasz admina na okres próbny dwa tygodnie. Pamiętaj, że jako admin masz określoną liczbę godzin do przegrania, a w okresie próbnym będę dużą wagę przywiązywał do czasu spędzonego na serwerze. Do tego nie możesz otrzymać żadnego ostrzeżenia do działu admin - czy to za bana bez dowodów, czy nieodpracowanego warna na forum itp. W tym okresie 1 ostrzeżenie = utrata funkcji.

 

 

 

Ufam, że będziesz dobrze się sprawował. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...