Skocz do zawartości
Gość

Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Ojciec_Chrzestny

 

Godzina, data zdarzenia:22:25 17.02.2016

 

Mapa:cs_assault

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie: Wykkupujac klase premium nie jeden taz i nie ostani tak sadze nie powinieniem dosatac bana za obraze admina mowiac glupek kazdy inny by to potwierdzil. Ok obrazilem go ale na tydzien jak mam wykupone premium ? ok niech jest ban ale prosze o tydzien przedluzenia mojej premki bo tak nie moze byc ze np. da komus bana na miesiac bo go jedzie i czeka az temu komus premka minie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok obrazilem go ok ale bez jaj na tydzien ?? to nie Kaczynski ze ma wladze absolutna kazdy gracz wie ze to jest czas za dlugi pochodzacy z jego ambicji. jezzeli zostanie przy tej decyzji prosze o przedluzenia klasy premum o 7 dni tyle za ile zaplacilem a grac nie moge 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem ze sadzisz ze masz racje bo ja tez mam ze trzymasz z nim bo jak ty dasz podobnego bana on cie poprze normalnie ale bez jaj ze na 7 dni 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wykkupujac klase premium nie jeden taz i nie ostani tak sadze nie powinieniem dosatac bana za obraze admina.

 

 

Uwazasz ze gracze którzy kupili premium sa zwolnieni z regulaminu? chyba żart. Ban moim zdaniem byl sluszny bo bylem przy tej sytuacji jak wyzywales administracje przez mikrofon. Juz wcześniej zostałeś ukarany banem i tak krótkim bo na 5 min za swoja kulturę ale nastąpiła ponownie taka sytuacja i juz nie można bylo tego tak pobłazliwie zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nadużywałeś kolego mojej cierpliwości przed banem na 5 minut bo nie dość że krzyczałeś do mikrofonu to jeszcze szły słowa w mojej interpretacji jako ostre.

 

Dałem ci bana na 5 minut z powodem "kultura" po czym usłyszałem że admini to pedały i mają się pierdolić więc czekałem aż wrócisz bo nie chciałem nikomu dupy zawracać żeby ci przedłużył bana.... Po czym jak wróciłeś to pierwsze twoje słowa to ja pierdole.

 

Dałem ci bana na tydzień bo obraziłeś mnie mnie tylko 3 adminów którzy akurat byli na serwerze Ja, Master i Papi.

 

Nawet gracz : Plan Wydarzeń cię wyśmiał i przyznał mi rację.

 

A to że masz Premium to nie upoważnia cię do takich zachowań.....

 

Ty masz przykładowo jedną klasę i nie chcesz być banowany na tydzień ? A co w przypadku ludzi którzy maja po 4 i więcej klas ?? Mogą latać odpaleni bo kupili klasy ?? 

 

Ogarnij się chłopcze bo nie jestem twoim kolegą i nie zamierzam słuchać obelg w moją stronę bo tobie gra nie idzie...........

 

Tyle mam do powiedzenia w tym odwołaniu. 

 

Na światków mam 2 adminów i 1 gracza więc twoje pisanie głupot że nie miało miejsca takie zdarzenie jest zbędne. 

 

Dziękuję Dobranoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kultury nie masz kompletnie, admini potwierdzili twoje zachowanie. Ban jak najbardziej słuszny, a premka z niczego Cię nie zwalnia. Masz kilka dni, aby przemyśleć swoje zachowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...