Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

daata i godzina: 5 października 2014, 23:56

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: nasu

 

 

 

Dowody: jeśli chodzi o dowody to dodam 5 screenów http://www67.zippyshare.com/v/33286140/file.html

 

 

 

Uzasadnienie: Poprosiłem na u@ o sprawdzenie gracza . M . , niestety admin nie zareagował , około 5x pisałem na u@ żeby sprawdził tego gracza kolejny raz admin nie wszedł na spekta bo był zajęty grą , niestety 2 screeny posiadam że zgłaszałem na u@ bo reszty nie zdążyłem zrobiłem zrobić , ponieważ na czacie mi znikła wiadomość. Żeby upewnić się czy nasu sprawdził tego gracza , wysłałem wiadomość na normalnym say zapytanie 2x i 2x 0 odpowiedzi zrobiłem jeszcze screeny jak admin tylko grał i wg nie raczył wejść na spekta  . Musiałem znowu prosić Danke aby sprawdziła gracza tylko dlaczego ten admin nie zareagował , wg po raz kolejny ignoruje zgłoszenie na U@ . Całą sytuacje może potwierdzić Danke którą poprosiłem w ostateczności . To tyle w tym temacie , jestem tylko zawiedziony że admin nie wyciąga żadnych wniosków . Pozdrawiam i czekam na wypowiedź administracji .

 

 

 

 

 

PS> proszę sobie darować komentarze typu że chce wywalić  tego admina , Strajk miał z nim porozmawiać o tym żeby zwracał uwagę na U@ nie wiem czy rozmawiał ale ja efektów nie widzę i dlatego składam kolejną i mam nadzieję ostatnią skargę.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ja tu mogę napisać...

 

Niestety w tym wypadku muszę potwierdzić, że tak było. Nic do nasu nie mam, ale oczekuję też pomocy na serwerze...

 

Specjalnie weszłam na specta i szybko wpisałam amx_spectate, by zobaczyć czy jednak dostanę tą pomoc od nasu, ale niestety zawiodłam się i sama sprawdziłam.

 

Jak każdy wie - nasu jest bardzo dobrym graczem, świetnie gra w CS'a i rzadko ginie, więc może to jest jego wielkim problemem i przez to rzadko patrzy na u@, bo bardzo skupia się na grze... Tylko skoro aż tak wciąga się w grę to nie wiem po co był mu admin. Tak samo jest z forum - rzadko na niego zagląda (ostatnio online 2 dni temu), a powinien co najmniej raz dziennie zajrzeć chociażby w dział Skargi lub screeny i zobaczyć czy nie ma przypadkiem czegoś, w czym mógłby/miałby się wypowiedzieć...

 

Chyba wszystko, co mam w tej kwestii do napisania.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minęły już 24h od napisania skargi a admin mino prośby o wyrażenie swojego zdania odnośnie skargi nadal nie odpowiedział . To jest olewający stosunek do mnie jako gracza i do was jako Administracji . Powinien wejść i wyjaśnić ale niestety się chyba nie doczekamy . Jego los pozostawiam w rękach administracji . Mam nadzieję że wyciągniecie odpowiednie konsekwencje dla tego admina. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...