Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie V3speR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: V3speR

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serwerach wiec jako takie doświadczenie mam i zarazem szybko się uczę

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

Staż w CS-sie: ok. 5 lat na steam w cs 1414 h

Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198023866025/

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/V3speR/80.72.34.124:27034/

Dlaczego TY .!:Mam duży staż na serwerze i w cs a zarazem gdy nie ma administracji na serwerze to albo jest reklama albo kilka odpalonych graczy i za każdym razem albo trzeba się z nimi męczyć albo wołałem dixonet'a lub innych administratorów ale jak to bywa nie każdy zawsze jest i przez takich graczy. No prawdę mówiąc serwer traci reputacje i dobra imię.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3/4h 

Kontakt:

 

Forum

 

Jestem często na ts

 

Fb (ale tylko pw)

 

skype: gawincio1 (ta wiem nie komentować)

 

kom: tez pw

 

oraz GG 48762653

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dzonatanowsky

A co cię ma tu przekonywać? Dajesz mu neautral wyłącznie za podanie? Wymagania spełnia wszystkie więc twój głoś jest nie na miejscu.

 

 

 

 

 

Co do Ciebie Vesp3r. Masz moje TAK. Jesteś ogarnięty chłopak, zgłaszasz mi cziterów, ale nie omieszkam,że złapałem Cię parę razy na łamaniu regulaminu. Wypracujemy to wafelku... Co więcej? Myślę,że nadasz się w nasze szeregi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...