Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie By B3zDu$zny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *[F] B3zDu$zny

 

 

 

Wiek (doświadczenie w byciu adminem): 29 lat, Myślę że ponad rok na pewno tutaj :)

 

 

 

Znajomość AMXX ( W skali 1-10): 8,0

 

 

 

Staż w CS-sie: 2366 h na steam

 

 

 

Steam / Non Steam: STEAM

 

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%5BS%5D*%5BF%5D%20B3zDu%24zny/80.72.40.110:27008/   Wcześniej ponad 1k h ( 1000 godz) przegranych na serwerze (Multi-Head) . Do sprawdzenia u Aquaxa

 

(PS) Z tego co widzę na GT pomimo skopiowania linku i wklejenia go są problemy, wiecie jak h przegrane sprawdzić na GT więc z linkiem myślę problemów nie będzie

 

 

 

 

 

Dlaczego TY ,!: Nie bywałem tu dosyć długo ponieważ miałem pilniejsze sprawy na głowie, przeprowadzka, narodziny córeczki itd ( Ci co mieli wiedzieć to wiedzą o co chodzi) ale teraz myślę że swój pobyt na serwie poprawie. Od niedawna zacząłem grać dosyć często (jak na moja pracę) i wtedy kiedy wejdę to admin albo akurat  wychodzi  albo nie raz poprostu niedopatrzy. Będąc tu adminem wcześniej myślę że spełniałem swoją rolę tak jak należało i Ci którzy grali wcześniej a grają jeszcze mogą to potwierdzić 

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS'a: Określić się nie potrafię bo to zależy od pracy ale w weekendy częściej

 

 

 

Kontakt: Face :) lub jak kto woli gg 32912685

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:o SIema bezduch :D ! Ja oczywiscie jestem na tak ! Stara elita MH na cod 200 <3 ! Moze jeszcze powroca :D Mam nadzieje ze zostaniesz adminem ^^. Jako admin spelniales swoja role idealnie : D . Jestem na duze tak !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezduch taaaak :D Czekałem na twoje podanie :)

 

Jestem na Ogromne TAK! Jesteś ogarnięty, zgłaszasz cziterów, miły, kulturalny, miałeś wcześniej tutaj admina i sprawowałeś się bardzo dobrze :D Jak najbardziej zasługujesz na admina :)

 

 

 

 

 

Powodzenia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak. Zawsze mogłem na Ciebie liczyć. Byłeś tutaj kimś więcej niż adminem i nie zawiodłeś. Z aktywnością liczę, że nadrobisz jeszcze ją na spokojnie.

 

Na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...