Skocz do zawartości
Wyimagino

Cześc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich ! Zawitałem na sieć za pośrednictwem brata , który znany był pewnie niektórym osobom . Mianowicie Insidera . Potem rozwinę ten temat .

 

 

 

Mam na imię Kuba mam 16 lat . Pochodzę z Rzeszowa . Uczę się w samochodówce . Zainteresowania to motoryzacja i piłka nożna . W cs'a gram już kilka ładnych lat . Myślę , że będzie nam wszystkim ze sobą dobrze .

 

 

 

 

 

A teraz kontynuacja tematu brata .

 

 

 

Insider , czyli mój brat wyjechał . Niestety nie zdążył pożegnać się ze swoimi przyjaciółmi z sieci . I tutaj mam napisać kilka słów od niego :

 

 

 

Przepraszam , że się z wami nie pożegnałem . Wyjechałem . Napiszę to krótko . Kieruję serdeczne pozdrowienia do :

 

 

 

  - osoby bez której życie na tej sieci nie było by takie samo , jakoś napewno się kiedyś z tobą skontaktuje i się pownerwiamy nawzajem . I mojego spamu na stim ....

 

 

 

@EvO - długo by pisać . Brak mi Ciebie . Tego wzajemnego wkurwiania się na stimie . No i mojego spamu :)

 

 

 

Brat może jeszcze  zawita na sieć , bo nigdy nic nie wiadomo .

 

 

 

Pozdrawiam Im.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie włożyłem tyle w życie sieci ile miałem w planach** (Zawsze muszę coś spie.. spartaczyć) ale słowa jak najbardziej miłe i dziękuje.

 

Czyli jednak wyjechał? No cóż, pozdrów brata. Ja ostatnimi czasy praktycznie nie wchodzę na steama, lecz tu można mnie co jakiś czas spotkać.

 

Witam na sieci :)

 

 

 

** W sumie to nie zdążyłem praktycznie nic zrobić prócz kilku rozmów na sb z świetnymi ludźmi. :) Nie zapominajmy kto ciągle mnie uprzedzał na naszym kochanym ShoutBoxie. Salut Consecuente, całkiem możliwe, że to czytasz ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...