Skocz do zawartości
Gość

[UB][DD2/INF] Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: hasztag_Marcin

Godzina, data zdarzenia: około 16:35, 2 października 2014

Mapa: DD2/INF

STEAM_ID / IP: 1:0:656080926 / 89.72.17.105

Uzasadnienie: Dostałem bana od admina Ilva mimo, że nie czitowałem. Może opiszę całą sytuację. Mapa Inferno. Stałem przy wejściu do żelek i usłyszałem jak rozwalają tą kratkę łączącą żelki z dywanami, więc wszedłem na schody żelek i kucnąłem i czekałem aż na mnie wpadną, żeby ich bez problemu zastrzelić, wpadł na mnie Admin Ilva a ja się spodziewałem tego i szybciej go zabiłem niż on mnie, chodź też zadał mi dużo obrażeń, potem wszedłem do żelek i mnie zabił inny typ. I za chwile dostałem bana od Ilva jak dla mnie jest to nadużywanie admina. Screeny wrzuciłem i Strajk mi powiedział, że jest za duża przerwa między screenami i nie dostałem UB. Może jest to spowodowane tym, że ustawiam priorytet hl.exe na niski (bo inaczej mnie wywalają za PING) lub to wina internetu z którym mam problemy od kilku dni (odkąd zmienili prędkość z 30mb/s do 60mb/s) często zawiesza mi CS'a. Nie czitowałem i proszę o UB bo nie mam zamiaru robić jakiś reklam skoro wiem, że jestem nie winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


August wejdź tu http://multi-head.pl/topic/42626-hasztag-marcin/ chodzi o to że ja te screeny otwierałem i zapisywałem w osobnym folderze pojedynczo i dlatego jest zły czas a tu dodałem je poprawnie po prostu je przenosząc bezpośrednio z pliku cs. Na tamtych screenach jest czas jak je zapisywałem a nie czas ich zrobienia, teraz są te poprawne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...