Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Pudelko.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: Pudelko 

Godzina, data zdarzenia:

Mapa: d2. 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): w Uzasadnieniu

STEAM_ID/IP cheat`era: STEAM_0:1:47822 ip zmienne "83.5.105.63:27005".

Uzasadnienie: HL1, Silent Aim. ***j wie. 

 

 

 

Zalecam przeczytanie i dopiero ocenianie.

 

 

 

http://www51.zippyshare.com/d/30798035/19/pudelkooo.zip - Demo By August. 

 

 

 

Niektóre akcje wymagają spowolnienia.

 

 

 

12:28 - Górna trupa. Celownik na prawo, ale kula na główce. 

 

12:50 - można zauważyć, że dwa strzały jeden lewo drugi nad głową lecz head. 

 

12:54 - "zawieszony" celownik na głowie w ciemni. leci w lewy górny róg.

 

12:58 - kolejny magiczny head przez skrzynię. 

 

15:42 - nienaturalne zachowanie celownika przy full-auto  i head. leci w lewy górny róg.

 

Tutaj zalecam spowolnienie 1/4 -16:48 - Co prawda na respie CT stał CT lecz widać i słychać, kto strzelił pierwszy(Pudełko)

 

- Pierwsza Kula leci w prawo od modelu, druga nad głową przy pochylni na A. Lecz Leci head, 

 

24:28 - Drugi head i spowolnienie do 1/4 - widoczny przeskok i head. 

 

 

 

http://www36.zippyshare.com/v/78966654/file.html By Tom

 

11:37 - Żadna kula nie doszła do celu lecz zabija. Wszystko poleciało w lewo na ścianę. 

14:08 - drugi head i wyraźne przeskoki + samo namierzenie. Ogarnięty Admin zauważy, że coś tutaj nie halo. 

 

puelkocuj

http://www36.zippyshare.com/v/16311708/file.html by Tom

 

15:31 - brak ammo w DGL, widać, że przy naciśnięciu spustu celownik namierzył mu na model i ciągnął się za nim przez sekundę.

20:06 - jedna kula leci w prawo, druga nad nim, ale i tak leci head. Spowolnienie do 1/4 wszystko wyjaśni. 

 

Chciałbym, żeby osoby, które nie mają pojęcia o grze nie wypowiadały się bez konkretów. To nie jest ocenianie prostego wallhaczka. Gracz wie, kiedy się spalił i trzeba przystopować. Na tych demach można zauważyć akcje, gdzie nie trafiając w model leci head i jest to udowodnione kilka razy. Same POV'y  wszystko na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do demka by Tom, 14:08 widać wyraźnie ściąganie celownika na głowę

 

A w tym demku puelkocuj 

 

20:06 - ewidentnie widać, że są dwa strzały, widać gdzie oba siadają, nad modelem, mimo to wchodzi głowa, wystarczy 1/4...

 

 

 

 

 

Dodatkowo mam pewne przemyślenia odnośnie tego gracza, o których wie n-ty... Co do tych akcji wyraźnie przypominają mi akcje pewnego gracza...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w 1/4 można zobaczyć cuda , w pozostałych akcjach rzekomego ab nie widać co do przeskoków celownika uważam ,że są to ruchy ręki ogólnie gracz jest czysty według mnie. Naprawcie hltv bo straszna jakość dem .

 

wiem ,że to pov ;) chciałem zwrócić uwagę przy okazji mojej wypowiedzi ,że hltv na mh to żart pobierz i się przekonasz co do tych dem jakość ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

w 1/4 można zobaczyć cuda , w pozostałych akcjach rzekomego ab nie widać co do przeskoków celownika uważam ,że są to ruchy ręki ogólnie gracz jest czysty według mnie Naprawcie hltv bo straszna jakość dem .

 

 

 

 

Ty naprawdę oglądałeś te demka?

 

WSZYSTKIE SĄ TO NAGRANIA POV, a nie HLTV.

 

Co do lagów na moim nagraniu, to po prostu była okazja na to nagranie, a pobierałem ważną rzecz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

co do przeskoków celownika uważam ,że są to ruchy ręki 

 

 

 

 

Na FullAuto i ruchy ręką w lewy górny róg w przeciągu 1 sekundy 5/6x? Nieźle się chłopak musi trzepać, że ma taką aktywność. 

 

 

 

W 1/4 można zobaczyć więcej niż widać na demku normalnie. "Cuda" widzę w twoim poście i twojej śmiesznej ocenie. 

 

 

 

Większość akcji rozchodzi się o strzały w model, gdzie kule w ogóle nie lecą w cel, a leci head :-). Oglądanie ze zrozumieniem widać nie każdemu przychodzi łatwo, a oceny później są jakie są, ponieważ demko nie zostało w ogóle obejrzane z uwagą tylko na odpieprz. Najłatwiej pisać o cudach, niż jak osoba argumentująca swoją wypowiedź najlepiej i najłatwiej jak potrafi, pisać w najbardziej banalny i głupi sposób wrzucając wszystko na "CUDA" i tralalala. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmiechu warte, każdego kto strzelać potrafi banujecie ? Admini to chyba nigdy nie widzieli skillowego gracza który grać potrafi, skoro dla nich te podane czasy to niby aimbot. Amatorszczyzna pełną parą, aż trudno uwierzyć że osoby które decyduję o przyznawaniu banów są aż tak słabe... Ban za skilla i nic więcej. Jeżeli jest na tej sieci jakiś admin co ogarnia temat dem, to niech obejrzy i odbanuje, bo ban za bycie lepszym niz inni to istna kpina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Śmiechu warte, każdego kto strzelać potrafi banujecie ? Admini z tamtego tematu chyba nigdy nie widzieli skillowego gracza który grać potrafi, skoro dla nich te podane czasy to niby aimbot. Amatorszczyzna pełną parą, aż trudno uwierzyć że osoby które decyduję o przyznawaniu banów są aż tak słabe... Ban za skilla i nic więcej. Jeżeli jest na tej sieci jakiś admin co ogarnia temat dem, to niech obejrzy i odbanuje, bo ban za bycie lepszym niz inni to istna kpina.

 

 

 

 

wiesz... skill skillem, każdy potrafi zrobić na FFA dobre staty, każdy potrafi z allegro itp. kupić steam 2k3, ale nie każdy potrafi strzelając np. koło modelu trafić w głowę czy inne temu podobne sytuacje i to kilkakrotnie. W twojej grze widać, że coś jest nie halo. Samo zachowanie celownika, nienaturalne ściąganie w dół podczas full-auto co jest widoczne np., kiedy skanujesz ścianę czy to z m4 czy AK tłumaczysz skillem..... hmmmm.... ciężko jest oceniać skilla na poziomie publicznym, ale widać różnicę pomiędzy różnymi graczami, którzy grają dużo lepiej i nie stwarzają żadnego podejrzenia, lub wyróżniają się chociaż potwierdzoną tożsamością. Możemy porównać twoje zachowania celownika z innymi wieloma graczami, którzy robią wysokie statystyki na naszym serwerze. Wtedy zauważymy, że twoje akcje czasami odbiegają od rzeczywistości. Piszesz o umiejętnościach. Z ochotą mogę wrzucić moją osobistą grę z dzisiejszego dnia, kiedy zrobiłem bodajże 80:10. Jeżeli wywyższasz się umiejętnościami możemy porównać wielokrotne strzelanie z każdej broni i zauważymy, że twoja gra odbiega "czasami" od rzeczywistości ponieważ jak każdy wie, oszukujesz i starasz się wmówić, że masz umiejętności. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Śmiechu warte, każdego kto strzelać potrafi banujecie ? Admini to chyba nigdy nie widzieli skillowego gracza który grać potrafi, skoro dla nich te podane czasy to niby aimbot. Amatorszczyzna pełną parą, aż trudno uwierzyć że osoby które decyduję o przyznawaniu banów są aż tak słabe... Ban za skilla i nic więcej. Jeżeli jest na tej sieci jakiś admin co ogarnia temat dem, to niech obejrzy i odbanuje, bo ban za bycie lepszym niz inni to istna kpina.

 

 

Jak widzisz nie zgodze się z Tobą, jestem tego żywym przykładem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wiesz... skill skillem, każdy potrafi zrobić na FFA dobre staty, każdy potrafi z allegro itp. kupić steam 2k3, ale nie każdy potrafi strzelając np. koło modelu trafić w głowę czy inne temu podobne sytuacje i to kilkakrotnie.

 

 

 

 

Nie zgadzam się chuck norris to potrafi...

 

 

 

 

 

 

 

Co do pudelka i administracji.. Panowie zobaczyłem pierwsze 7 min z 1 demka i to Wam nie wystarcza? Zobaczcie uważnie pierwsze 7 min i czyncie honory.

 

 

 

Pozdrawiam gracza do zobaczenia na innym serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...