Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Z żalem....

Rekomendowane odpowiedzi

Sory Pany ale kończę przygodę na tej sieci. Z żalem bo z żalem ale kończę. Nie z powodu że jakaś spinka czy z nudów, ale po prostu nie mam czasu w ogóle. Nie ma mnie w domu od rana do wieczora, wieczorem nie mam czasu nawet się po dupie poskrobać bo trzeba iść spać- wypocząć bo treningi w piłke mam codziennie, zregenerować się itddd... . A znowu nie chcę cały czas zbierać nagany żeby być nie fer....

 

Podoba mi się tu bardzo, spoko z Was ludzie (przede wszystkim Doxonet, Krzychu, JUNNIN, DankA- stara moja ekipa)- no i Number że rozumiał moją sytuacje i niekiedy przymykał oko na moje niedograne godziny. 

 

Może kiedyś tu się jeszcze zjawie- czas pokaże! 

 

 

 

Chyba że po prostu zostanę zwolniony z rozliczania mnie za przegrane godziny- sytuacja nadzwyczajna? Bo mówię szczerze chcę grać i Adminować ale czasu mało. Ale znowu z drugiej strony to może być nie w porządku wobec reszty.... 

 

Jak Wy to widzicie- oczywiście proszę o szczere słowa! 

 

Trzymajcie się :) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żegnasz się z siecią, a nie tylko z nami, więc przeniosłem do ogólnego działu.

 

 

 

Dzięki, że mimo trudnej sytuacji się starałeś grać, że i dane mi było chwilę pogadać, bo jesteś fajną osobą.

 

 

 

Trzymaj się i powodzenia w klubie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...