Skocz do zawartości
PaN_PiQuS

[ZAMKNIĘTY]problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moj problem polega na tym że w sobotę był u mnie znajomy który również gra na Cod mod 200 lvl i chciał kupić sobie morderce. Akurat ja byłem zalogowany na forum więc kupiłem mu morderce na moim profilu, bo stwierdziłem że to nie ma znaczenia na którym kupie, sms wysłany hasło podane nick wpisany i premka kupiona i wszystko było ładnie u mnie na kompie wszystko działa wszedłem na jego konto na moim IP żeby sprawdzić czy działa i było ok. Ale kiedy on poszedł do siebie do domu i chciał zagrać na swojej nowej klasie, wyskakuje mu że nie ma dostępu do serwera. On na swoim starym nicku moze wejsć na serwer nawet na moim może a na swoim wyskakuje mu że nie ma dostępu. Ktoś mi wytłumaczy gdzie jest problem ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak premka jest do nicku przypisana to musi od w swoim configu dodać hasło, które podaliście przy zakupie premki. Tak mi się przynajmniej wydaję. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech wpisze nick na którym jest dodana ta klasa następnie przed wejściem na serwer niech wpisze tą komendę "setinfo _pw "hasło" " zamiast napisu "hasło" wpisuje tutaj swoje hasło które zostało ustawione w formularzu i powinno działać :) Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech wpisze nick na którym jest dodana ta klasa następnie przed wejściem na serwer niech wpisze tą komendę "setinfo _pw "hasło" " zamiast napisu "hasło" wpisuje tutaj swoje hasło które zostało ustawione w formularzu i powinno działać :) Pozdrawiam

Richard teraz to dowaliles, chyba nieswiadomie zrobiles ze mnie idiote. Chyba logicze ze to sie robi na sam wjazd :D

 

Dzieki neVer wpisalem haslo w config i jest spoko

 

 

 

/do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...