Skocz do zawartości
KAPI NS

[ZAMKNIĘTY Szwedzka Sonda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dzial ("Humor"), ale przybijam piatke temu chlopcu.

 

Niech sie smieja, ze po polsku, ze bluzgal i nie zrobil tego w "cywilizowany, lewacki sposob" (gdzie pewnie powinien byl przeprosic chlopaka najezdzajacego na te dziewczyne), jako jedyny zareagowal adekwatnie do sytuacji.

 

Nie bede tu mowic, ze tak Polacy sa wychowywani, ze kazdy szanuje kobiety, ale widac tu na filmiku, ze przynajmniej nasz rodak nie schowal glowy w piasek i podjal jakiekolwiek dzialanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie wiem czy to odpowiedni dzial ("Humor"), ale przybijam piatke temu chlopcu.

 

Niech sie smieja, ze po polsku, ze bluzgal i nie zrobil tego w "cywilizowany, lewacki sposob" (gdzie pewnie powinien byl przeprosic chlopaka najezdzajacego na te dziewczyne), jako jedyny zareagowal adekwatnie do sytuacji.

 

Nie bede tu mowic, ze tak Polacy sa wychowywani, ze kazdy szanuje kobiety, ale widac tu na filmiku, ze przynajmniej nasz rodak nie schowal glowy w piasek i podjal jakiekolwiek dzialanie.

 

 

 

 

Wybacz jeśli źle zrozumiałaś tę oto buźkę :D, możliwe że zły dział do tego wybrałem,nie ukrywam.Jednak ,że nie za bardzo wiedziałem do jakiego go umieścić. Jestem człowiekiem popełniam błędy.

 

Każdy Polak by tak postąpił, gdyby była potrzeba. 

 

PS. Jestem za prawicą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...