Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ; p 

 

Chciałbym złożyć propozycje dotycząca sklepu.

 

W sklepie znajdują się możliwości kupna np hp perku i tak dalej ale ze ten serwer jest dynamiczny to czasami może nie starczać magazynka (np jak ktoś uparcie skanuje) a wiec piewszą moja propozycja jest dodanie kupna naboi np za 8 tys i coś na podstawie ruletki do kupna exp bo na wyższych poziomach juz sie tak jakby nie opłaca kupować expa za te 16 tys z powodu ze  300 expa nic nie daje wiec moja druga propozycja dodać "losowe" przyznawanie expa np jest szansa ze sie wylosuje (przykład) 1000 exp a czasami ze 300 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... ,myślę że twój pierwszy pomysł jest ogólnie do kitu na codzie, ani razu nie spotkałem się z kimś komu nie wystarczyło ammo na runde ..tak samo z tym sklepem z nabojami. Co do drugiego pomysłu jestem ZA ruletka to dobry pomysł i na dodatek bardzo się przyda, sam miałem przed resetem spory lvl Ninji i nic z tego doświadczenia mi nie leciało ... więc w ogóle się nie opłacało kupować expa za 16k

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest już coś takiego jak ruletka. Nazywa się "lotto" za 4000$  i bodajże to 4 pozycja w menu sklepu. Co do drugiego pomysłu... zbędne chyba :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem ze jest ruletka ale w ruletce sie nie wygra naboi ;p a gdy gra jest 11 vs 11 to większa ilość naboi się przyda a co do expa to te 16 tys jak komuś zostanie na koniec mapy może przeznaczyć na tego expa a nie je zmarnować ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł z ammo na nie, jednak można by zrobić coś takiego, że np. w ruletce 1 lvl może wylosować exp równy 50-350, a 35 lvl 1000-1500 exp`a.

Podane wartości są przypadkowe więc proszę się nimi nie sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jest już coś takiego jak ruletka. Nazywa się "lotto" za 4000$  i bodajże to 4 pozycja w menu sklepu. Co do drugiego pomysłu... zbędne chyba :P

 

 

Wiem ,że jest ale w tej ruletce może się trafić wszystko hp, kasa, przegrać też można, a mi chodzi o to żeby zrobić ruletke tylko expa od 1exp np do -600 coś w tym stylu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupowanie expa to loteria. Możesz trafić, a możesz i nie. Pewnie nie zauważyliście, ale w sklepie za monety też jest exp, za 50monet można kupić paczkę która na bodajże 40lvl dodała mi cały lvl w góre. Co do ammo, myślę że raczej nie będziemy tego dodawać. Jeśli umiesz grać to umiesz i gospodarowac magazynkiem. Pierwszy raz ktoś mówi, że mu ammo brakuje, dlatego uważam to za zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




q0ej.png





Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...