Skocz do zawartości
Psychofan

[ODRZUCONE]Podanie o Admina Psycho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Psychofan / Od wczoraj Psycho

 

Wiek: 24

 

Doświadczenie: Kiedyś troche Adminowałem ale było to jakies 4-5 lat temu

 

Znajomość AMX; hm powiedzmy ze 7, musiał bym sobie po przypominać to wszystko :P

 

Staż w cs-ie: W cs-a gram jakies 8 lat

 

Steam id: "Psycho" 6095 STEAM_0:0:57002894   0 28:24   23    0

 

Link: http://www.gametracker.com/server_info/185.36.170.7:27028/top_players/?query=Psychofan&Search=Search

 

Dlaczego ty: Dobre pytanie, chce po prostu pomuc w adminowaniu bo serwer jest fajny, a adminów za dużo nie ma. Zdaża sie że serwer jest full, a admina nie ma i cziterzy szaleją :)

 

Czas: 2-3 godziny dziennie czasem więcej

 

Kontakt: Steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE ponieważ;

 

- Nie kojarzę cię z serwera

 

- Nawet jeśli grasz to mało

 

- Nie byłeś od dawna adminem co może powodować problemy

 

- Podanie nie jest zbyt starannie napisane oraz czytając je mam wrażenie że nie za bardzo ci zależy

 

- No i twoja ortografia w podaniu mnie po prostu położyła nie ziemie

 

Na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z polskiego nigdy nie byłem orłem, co nie oznacza że jestem głupi. Jeżeli dla was 2-3 godzinny dziennie to mało, no to sory nie jestem no-lifem. Najbardziej zdziwiony jednak jestem tym, że twierdzicie że nie widać mnie wogóle na serwerze, te 40 godzin co mam przegrane wbiłem nie wiem może w 3 tygodnie, praktycznie cały czas jestem w top15, daje info, zgłaszam cziterów na u@, jestem kultularny i dbał bym o kulture na serwie, bo hamstwa nie zniese. Jak narazie wypowiedzieli sie admini, których na codzień w grze nie widze, poczekamy może na wypowiedzi adminów z którymi gram na codzień. A co do staranności napisania podania to rzeczywiście macie racje, nie zależy mi jakoś super żeby być adminem, ja chciałem tylko pomoc, bo denerwujące jest gdy na serwerze jest 30 osób, a nie ma żadnego admina i jeden aim-bot psuje wszystkim graczom gre, Ale spoko rozumiem was jeżeli uważacie, że jestem za mało kompetentny i nie nadaje sie na admina. Pogram jeszcze troche, lepiej sie poznamy i wtedy ewentualnie złoże jeszcze raz podanko już nie tak na odpi..... ;) Możemy poczekać jeszcze na wypowiedź reszty adminów (ale gdy by to mieli zrobić to już by to pewnie zrobili), bądź temat można zamknąć. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Ciebie często widzę więc nie wiem czemu inni piszą, że jesteś niewidoczny xD

 

Patrząc na te błędy na chwilę zwątpiłam, że masz 24 lata xD 

 

Ale admin jest potrzebny, wczoraj koleś przez kilka godzin śmigał na aimie i żadnego admina nie było widać.

 

Ogólnie dam Ci tak bo spełniasz wymagania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK ;)

 

Wymagania spełnione, widać po GT, że jesteś aktywny na serwerze (nie wiem jakim cudem niektórzy twierdzą, że jesteś nieaktywny)

 

Widzicie problem w tym, jak kolega napisał podanie... Krótko i na temat - a ortografia nie musi być mocną stroną każdego człowieka :)

 

Ludzie, to jest tylko podanie o admina...

 

 

 

Tak czy siak jeszcze raz TAK ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...