Skocz do zawartości
MemesiO

[ZAMKNIĘTY]Fanatic

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:No dość długo

 

Nick admina/gracza, który zawinił: @Guyver

 

Dowody:http://multi-head.pl/topic/42041-skarga/ http://multi-head.pl/topic/42045-skarga/

 

Świadkowie:Wszyscy

 

Uzasadnienie:

 

Witajcie. 

 

http://multi-head.pl/topic/42041-skarga/

 

Chciałem się Was zapytać, czy to tak można? Kolega dostał bana na 1 dzień na serwerze.Czy czasem nie trzeba dokumentować przewinień graczy, gdy ban jest dłuższy niż 30min? Admin banujący nie wstawił dowodów, S@ zamyka temat. To widzę, że ktoś ładnie w kulki leci. Administracja nawet nie dopuszcza myśli o przekroczeniu regulaminu przez adminów serwera Zombie. "Bany bez powodu, kickowanie przenoszenie na spec bez pytania itd. to co to jest ?", nikt się nie odniósł do tego posta. 

 

 

 

Admin @dombek prowokuje w poście mojego kolegę zdaniem "Co ty opowiadasz wiesz co to nękanie ??? Guyver był spokojny wobec ciebie a ty go prowokowałeś że napiszesz skargę na niego.Myślisz że zjadłeś wszystkie rozumy ?? żeby napisać skargę wypada znać regulamin chłopczyku  :)". S@ nic do tego nie mieli, przecież to tylko admin prowokuje gracza, a tam codzienność. Co jest najlepsze prowokacja typu "napiszę na Ciebie skargę" to w ogóle prowokacja? Jako były admin OnlyDD2#2 spotkałem się z takimi przypadkami, jakoś po prostu zlewałem osoby, albo podawałem nawet link do forum. Opiekun Zombie Mod wstawił bana na tydzień, za to, że gracz napisał mu o możliwości złożenia na niego skargi. Gdzie tu jest logika?

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/42045-skarga/

 

Wiem, kolega zna słabo IPB, w ogóle fora mało co ogarnia. Ale to co się w tym temacie dowiadujemy to jest dla mnie śmieszne.

 

Opiekun Serwera Zombie Mod piszę w pw do gracza serwera takie zdanie "kurwa debilu nie umiesz czytac ze zrozumieniem", a Wy sobie chyba jaja robicie. Napiszę do Head Admina na pw takie zdanie i wylatuje z forum, Opiekun Serwera ma świecić przykładem, a nie krzywe akcje grać. 

 

 

Guyver (wczoraj, 16:29): 

 

Zasłuzyles na to abym tak do Ciebie na pw napisał i ?

Guyver (wczoraj, 16:30): 

 

Na Pw moge do Ciebie pisać co mi się podoba

Po tym odpadłem do końca. Na Pw może sobie wszystko pisać tak? Head Admini, S@ naciskają na kulturę, bany za przekroczenie czegoś w stylu "kurwa ale spierdolił" wychodzą po 30min, a Opiekun Serwera, wyskakuje z takim zdaniem, na forum, administracja to lekceważy, po czym zamyka temat i banuje użytkownika. 

 

 

 

Czegoś tu nie rozumiem. Opiekun serwera ma widzę dużo praw:

 

 

 

-Nie musi dokumentować swoich banów;

 

-Może bluzgać, wyzywać, obrażać;

 

-Jest panem serwera robi co mu się podoba;

 

 

 

Może by, któryś z Head Adminów coś powiedział na ten temat. Jeżeli można na forum pisać do siebie wszystko co chcemy na pw, to ok. Zaraz polecą "kurwy, dziwki, szmaty" bo mogę.

 

 

 

 

 

Proszę o ponowne rozpatrzenie tego przypadku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego ja świecę przykładem na serwerze nikt nigdy do mnie nie miał żadnych zastrzeżeń i nie będzie ich miał ponieważ robie to co do mnie należy i nigdy nie banuje bez podstawie. Druga sprawa dlaczego wypowiadasz się i bronisz kolegi który dostał bana na forum jak i zarówno na serwerze ? To że Twoj kumpel jest nieogarniety to nie moja wina.Caly czas prosiłem aby nie pisal post pod postem a ta menda jedna notorycznie to robiła. .. Powiedz mi teraz jak tutaj się nie zdenerwować? Na serwerze to samo rozgrywka plague i oznacza ona że zakaz jest stawiania laserów, cały czas spamowalem wam aby nie zakładać laserow jak jest takiego typu rozgrywka.Starajac się wytlumaczyc Twojemu koledze cale zajescie postanowilem że na chwilkę przyniosę go na speca.I tutaj wielki bunt był jakim prawem i dlaczego ?Glupie pytanie jak dla mnie wytłumaczyłem że nie kładziemy Laserow JAK JEST SWARM MODE i kolega oczywiście jakby olal to co do niego pisałem. .. Zaczął mnie prowokować że napisze skargę itd i w pewnym momencie dostał tego bana o którego sam się prosił.Tyle z mojej strony i temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...