Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Aktywność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym przedstawić propozycję zmniejszenia tygodniowego czasu aktywności admina.

 

Powody argumentuję tym że: 

 

Gra jest dla ludzi, każdy pracuje, uczy się, musi poświęcać czas rodzinie i innym obowiązkom domowym.

 

Nie sposób jest zawsze spełnić wymagany czas.

 

Dlatego uważam, że odebrano mi admina moim zdaniem niesłusznie (choć zgodnie z regulaminem).

 

Apeluję o zmniejszenie tego czasu, bądź całkowite jego zdjęcie jeśli admin jest porannym stróżem serwera.

 

Logicznie myśląc jak ktoś gra od godz 6 rano raczej wieczorem go nie będzie.

 

Grając rano, bo tak często dysponuję wolnym czasem wielokrotnie byłem zmuszony banować nieuczciwych graczy.

 

 

 

Posta piszę w celu polepszenia ochrony w porannych godzinach na serwerze.

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Creativ.

 

 

 

 

 

 

 

August wyjaśniam. Prowadzę własną firmę. Dlatego często gram rano jak żonę zawiozę do pracy na 6. W związku z prowadzoną działalnością nie zawsze mam czas. 

 

 

 

Malin ja nie marudzę tylko mówię prawdę. Wyraźnie piszę o godzinach porannym czyli 6 rano. Ja mam w tych godzinach czas widać to po zbanowanych nieuczciwych graczach. Przecież chodzi nam o pilnowanie serwera i polepszenie grywalności. Nie pisałem kto komu poszedł na rękę. Wyraźnie napisałem ocb.

 

A tak na marginesie: Malin ani razu nie widziałem Cię o 6 rano.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tak Joe dla wielu osób poszedł na rękę... Bo deklarowanych godzin w składanych podaniach było znacznie więcej, więc nie ma co marudzić na to, bo limit teraz i tak nie jest aż tak wygórowany...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie te 7 godzin to jest nawet za mało.Gdy składasz podanie na admina musisz być pewnym że znajdziesz czas na grę na serwerze.

 

Moje zdanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...