Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sphinx cz.3

Rekomendowane odpowiedzi

"Na wstawienie SS jest 24h od momentu w którym je dodałeś.Ty tego nie zrobiłeś więc nie otrzymałeś UB.Tak jak Strajk wspomniał jedyna opcja na UB to zrobienie 100 reklam."    http://multi-head.pl/topic/41985-sphinx-cz2/

 

 

 

 

 

Ok chyba rozumiem juz jak to u was dziala. Tu tak naprawde nie chodzi o to kto czitowal a kto nie, chodzi o to, by graczowi skonczyl sie czas na odwolanie i musial robic jakies smieszne reklamy waszej miernej sieci serwerow. Napisze to jeszcze raz: jesli chcecie to mozecie w prosty, szybki sposob sprawdzic czy faktycznie gralem nieczysto, ale wy probujecie mnie naciagnac na robienie jakis reklam.

 

 

 

 

 

Ja zdecydowanie nie mam zamiaru robic zadnych reklam, chociazby z takiego powodu, ze sam osobiscie nikomu nigdy nie polecilbym waszych serwerow.

 

 

 

Najbardziej mnie smiesza admini tego serwera. Niestety ranga admin nie dodaje wam umiejetnosci w grze i kladziecie sie jak piony.

 

Moj ban to potwierdza, gralem na waszym serwerze (dm) jeden jedyny raz w zyciu i te 20~ minut wystarczylo by jakis mierny admin uznal mnie nieslusznie za czitera i wlepil mi bana.

 

 

 

Wlasnie tracicie gracza z 8-letnim stazem, ktory trzyma poziom gry i zawsze rozkreca gre team-play za pomoca mikrofonu.

 

Wasz wybor, 100 reklam wazniejsze prawda? zegnajcie amatorzy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że 100 reklam w niczym nie pomoże w rozwoju sieci. Są one za kare a w zasadzie w nagrodę aby tacy leniwi gracze jak Ty mogli wrócić do gry.  

 

2 sprawa to chciałeś się pochwalić, że nie zrobisz reklam i wywołasz jakiś bunt? Jeżeli tak to nie wyszło, bo jak wyżej pisałem to reklamy są dla Ciebie a nie dla sieci. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...