Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Kuba ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kuba ;)

Wiek:17

Doświadczenie (w byciu adminem):Nigdy nie byłem adminem ale w końcu musi być ten 1 raz :) No i oczywiście chciałbym się sprawdzić jako admin. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):Myślę, że dałbym sobie 4 ponieważ czytałem trochę o tym i wydaje mi się, że AMXX to nie jest problem.

Staż w CS-sie: 2 lata z 3 miesięczną przerwą

Steam ID:STEAM_0:0:58717788

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Kuba%20%3B%29/185.36.170.7:27028/

Dlaczego TY .!: Ponieważ chciałbym się sprawdzić w roli admina oraz już nie raz widziałem cziterów i graczy, którzy używali nieodpowiedniego słownictwa i nie mogłem z tym nic zrobić. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie gram tak od 1 do 3 godzin a w weekendy staram się bywać częściej.

Kontakt:Steam, forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm jak na razie widzę tylko aktywność na + i kulturę, wiek średnio mnie zadowala i to, że nie byłeś jeszcze adminem, ale mimo to jestem na tak. Jeśli podanie zostanie zaakceptowane w razie jakichkolwiek problemów możesz zgłaszać się do mnie, pomogę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hmm jak na razie widzę tylko aktywność na + i kulturę, wiek średnio mnie zadowala i to, że nie byłeś jeszcze adminem, ale mimo to jestem na tak. Jeśli podanie zostanie zaakceptowane w razie jakichkolwiek problemów możesz zgłaszać się do mnie, pomogę ;)

 

 

Troszke czasem mu odwala, ale go wszystkiego nauczymy ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak nie sprobuje nie zobaczy jak to jest mieć adma trzeba pomoc i bedzie gites malines ^^

 

 

no dokladnie, w końcu musi być ten 1 raz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...