Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]rambo..

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra na tylu CODach co ja grałem to nigdzie Rambo nie był tak spimpowany .... masakra klasa nie do zabicia jeszcze gdy złapie jakiś perk typu kamizelka vipa czy cokolwiek z hp to juz w ogóle... od kiedy Rambo to klasa mająca m4 ak i awp razem ??? Szkoda że jeszcze nie dodaliście uzi i może mp5.Zawsze ta klasa miała famasa to nie jest to że ja płacze teraz w tym temacie czy coś ale sami zoabczcie co grają ludzie mający tą klase.3 najlepsze bronie z gry podwójny skok,rakietka,20hp za killa no i jeszcze za killa pełen magazynek(czego nie ma napisane w informacjach...) Weźcie ogarnijcie tą klase bo inne premium się do niej chowają.Naprawde pro sniper mp5 1/2 awp co wchodzi jak 1/4 a nawet 1/5 ^^ 3 rakietki i z mp5 hity w rambo po 7 haha ^^ porażka :P inna premium zaś ninja to już wgl słabsza niż zwykłe ^^ osłabcie trochę tego Rambo bo naprawde :D denerwuję ona strasznie powinien być taki jaki jest orginalnie czyli z famasem.

 

 

 

Pozderki :* 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rambo zawsze miał rakietke hp za kill i skoki no ale nie awp m4 i ak bo miał famasa ... wiec teraz jest przesada i to straszna ;p

 

 

Moim zdaniem mozna by tej klasie ta rakietke zabrac poniewaz nikt w inte nie rozdaje a jesli ta klasa jest za dobra to ja bym to zabral i sorki elo ze ci nie piwiedzialem ammo dostaje za zabicie w heda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rambo zawsze miał rakietke hp za kill i skoki no ale nie awp m4 i ak bo miał famasa ... wiec teraz jest przesada i to straszna.Mam nadzieję że coś zostanei zmienione w tej klasie bo odbiega od pozostałych premium..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa płatna czyli musi być dobra proste :)

 

A co do ninji czekam na ulepszenie full niewidzialność z kosy bo to wkoncu ninja :) a tego scouta mozna usunąć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Klasa płatna czyli musi być dobra proste :)

 

A co do ninji czekam na ulepszenie full niewidzialność z kosy bo to wkoncu ninja :) a tego scouta mozna usunąć

 

 

 

 

Po 1 to porównaj klase Rambo do innych premium,a po 2 nie nabijaj postów bezsensownymi odpowiedziami bo nikogo tutaj akurat nie obchodzi że Ty czekasz na ulepszenie ninji.Od tego jest inny temat nikogo nie zaboli prześwietlenie forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha czyli uważasz że nie mogę się wypowiedzieć na ten temat? 

 

forum jest od wypowiadania się a od pouczania nie jesteś ty tylko moderator :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...