Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Bezpieczny nick, konto!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Chciałbym wam przedstawić bardzo przydatny plugin którym jest zakładanie konta na serwerze, dokładniej chodzi o to iż jak każdy kto gra trochę na codmodach wie że często bywają podszywacze, po prostu rujnują nasze zdobycia, czy też ranking, czy też po prostu wpisują specjalnie /reset aby sprawić problem osobie grającej na dodawanie ponownie statystyk. [/align]

 

[align=center]Rozumiem iż będą odpowiedzi typu że można za pieniądze zarezerwować swój nick, ale myślę że taki plugin by udoskonalił serwer, tym bardziej że nie dużo codmodów decyduje się na niego co jest dużym błędem. [/align]

 

[align=center]Plugin zalinkowany przeze mnie poniżej po prostu pozwala założyć hasło na nick, nie chcesz to nie musisz, a jeśli chcesz to zakładasz i przy wejściu do gry logujesz się na swój nick. [/align]

 

[align=center]Dodatkowo administrator ma bardzo ładne, funkcjonalne menu w którym ma do wszystkiego podgląd![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Link: http://amxx.pl/topic/51940-nick-reservation-system-by-grzyboo/[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę o opinie! [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehmmmm.... nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony to dobra sprawa,bo zniknąłby problem z podszywkami. A z drugiej strony kolejny plugin obciążający serwer. Nie wiem czy to by nie zniechęciło ludzi do gry w przypadku zapomnienia hasła. Do tego jest dużo ludzi sezonowo,którzy gają "na chwile".

 

Czekam na opinię innych co o tym sądzą.

 

 

 

 

@edit Tofak to zmienia postać rzeczy,że jest wybór. A można coś takiego zrobić :D? Bo się nie orientuje w tym. I w sumie masz racje w razie czego reset hasła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ehmmmm.... nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony to dobra sprawa,bo zniknąłby problem z podszywkami. A z drugiej strony kolejny plugin obciążający serwer. Nie wiem czy to by nie zniechęciło ludzi do gry w przypadku zapomnienia hasła. Do tego jest dużo ludzi sezonowo,którzy gają "na chwile".

 

Czekam na opinię innych co o tym sądzą.

 

 

 

 

W razie gdy ktoś zapomni hasło wystarczy się zgłosić do adminia o zresetowanie go bądź też usunięcie. Natomiast ci którzy grają "na chwilę" nie mają obowiązku zakładania hasła, to jest dla chętnych :)

 

 

 

 

 

 

 

/////  Oczywiście że mamy wybór, przy wejściu na serwer nawet możemy nie wiedzieć że jest coś takiego jak zakładanie konta, dlatego warto dodać do "tych informacji co jakiś czas na czacie się pojawiają", że coś takiego istnieje. Jeśli chcesz założyć hasło na swoje konto to po prostu wpisujesz na czacie /konto , a potem już po każdym wejściu na serwer o danym nicku wyświetli się prośba o wpisanie hasła. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem pomysł jak najbardziej zaa,lecz druga sprawa wygląda tak że rezerwacja jest za pieniądze chcesz to kupujesz i tyle.Poza tym podszywka dużo nie zrobi hasło na monety założyć możemy także luz :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bye ale doczytaj do końca posty Tofak. Rank może Ci w moment zjechać. Zresetować staty. Napluć na innych graczy w twoim imieniu,a tu już się zaczynają problemy. Już nie wspomnę,gdyby czitował na twoim nicku,ale to się da łatwo wykryć.

 

Tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wykryć jak i wyjaśnić chwila temat na forum porównanie IP i tylee ;p a jak masz steam to już wgl nie powiem bo naprawde fajna sprawa spotkałem się kiedyś na jakimś CODzie z czymś takim nawet dobra sprawa.Ale wiesz sieć trochę też trzeba dosponsorować dlatego też można sobie taką rezerwację kupić i wątpię że nam takie coś wprowadzą :) Nie ma co narzekać zawsze mogłoby być gorzej ;p 1 rzeczą jaką mogła by się pojawić na servie to mapy dlatego cierpliwie czekajmy a z czasem przyjdzie wszystko :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wykryć jak i wyjaśnić chwila temat na forum porównanie IP i tylee ;p a jak masz steam to już wgl nie powiem bo naprawde fajna sprawa spotkałem się kiedyś na jakimś CODzie z czymś takim nawet dobra sprawa.Ale wiesz sieć trochę też trzeba dosponsorować dlatego też można sobie taką rezerwację kupić i wątpię że nam takie coś wprowadzą :) Nie ma co narzekać zawsze mogłoby być gorzej ;p 1 rzeczą jaką mogła by się pojawić na servie to mapy dlatego cierpliwie czekajmy a z czasem przyjdzie wszystko :D

 

 

 

 

Taką rezerwacje kupi maksymalnie 6 osób na serwerze, szczerze wątpię że znajdzie się więcej chętnych, bo z tego co wiem to nie jest to aż tak wykupowana opcja, a to zaledwie 3zł sms kosztuje więc czy bardzo to wspomoże sieć to też wątpię:) 

 

Co do innych zmian na serwerze, według mnie roundosund obowiązkowo, jak najszybciej nowe bo te obecne są fatalne, ale z tego co pisałem z NumberOne już jest to załatwiane  :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...