Skocz do zawartości
Gość

Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe pytanie kiedy będzie paczka na 500k ???? Bo 90% graczy jest nowych i 60% z nich jest odpalonych a 10% graczy to admini oraz którzy posiadają premki, vipa itd. 

Prosze o ogarnięcie serwera poeniważ 99% perków, klas nie działa  reszta to bugi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wlasnie Perk Wyposażenie Wsparcia nie Działa i inne Perki , a co do Klas to jak ja wejde na serwer to każdy ucieka z serwera bo każdy pada ( łatwo wbic lvl ) i za szybki exp jest , za dobre klasy ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wlasnie Perk Wyposażenie Wsparcia nie Działa i inne Perki , a co do Klas to jak ja wejde na serwer to każdy ucieka z serwera bo każdy pada ( łatwo wbic lvl ) i za szybki exp jest , za dobre klasy ..

 

 

Wyposażenie Wsparcia działa, bo 10 minut temu nim grałem. Nie wysyłasz rakiety "E" tylko "C" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Takie małe pytanie kiedy będzie paczka na 500k ???? Bo 90% graczy jest nowych i 60% z nich jest odpalonych a 10% graczy to admini oraz którzy posiadają premki, vipa itd. 

 

Prosze o ogarnięcie serwera poeniważ 99% perków, klas nie działa  reszta to bugi 

 

 

 

 

 

 

Od siebie powiem tyle, jako admin serwera. Cod 500k będzie naprawiany kiedy tylko skończy się praca nad serwerem cod 200#1.

 

Z tymi graczami to jest problem, ale jak tylko administracja upora się z ciągłymi crashami serwera i zostanie rozpoczęta praca nad serwerem, to znajdą się osoby które złożą podanie na admina, lecz wtedy taki serwer trzeba będzie traktować jako nowy serwer. Więcej adminów=lepsze pilnowanie serwera przed cheater'ami.

 

Perki czasami się bugują, np. nie zawsze działa bezlik ammo.

 

Cierpliwości.

 

 

 

/@down.

 

@Mas3lko bo nie tylko my widzimy ten problem :D Ale faktycznie to co napisał @Ap@cz jest jakby wzięte dosłownie z innego działu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu każdy daje te teksty co ja i positive xD  %%% i graczach xD positive napisał dobrze packza będzie MOŻE wtedy kiedy sie skonczy 200#1 widziałem też ze klasy będą też przerabiać na 200#2 ale nie wiem kiedy  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...