Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]masakra jakas.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ja rozumiem poruszane były te tematy z mapami już tematy wstecz no ale to poprostu odechciewa się grać ludzie są aż tak porąbani że nontoper jedną mape wybierają,wszedłem z godzinke temu na server może troche mniej była mapa zwykły ass była nominacja to wzieli assa upc podajże się nazywa znów była nominacja na koneic mapy i teraz ass 1337 no i jak tu grać ?? Dograjcie chociaż z 6 jakiś mapek i jakąś blokadę że jeżeli jest grana mapa to może być ona grana dopiero po 5 następnych bo naprawde psuje to gre strasznie.Ludzie wychodzą bo jak patrzą na te mapy to naprawde się odechciewa.... nontoper na servie west ass dust czasem inne mapy ale to rzadko takie jak eldo aztec czy inferno.Myślę że rozumiecie :):D Pozderki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem jeden z wyższych admninów robi paczkę mapek ;o

 

Robi ją coś długo ale musimy czekać...

 

Kilka dni wcześniej w dziale prop. i uwagi napisałem o pluginie umożliwiającym nominacje map jednak teamt stracił na zainteresowaniu :(

 

Pogadam dzisiaj z Numberkiem może on coś załatwi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nom to prawda. Tak niestety jest. Mają być new mapki. Trzeba czekać cierpliwie.

 

Poza tym wydaję mi się że jeden z dwóch  Asfaltów powinien być usunięty. 

 

Kto ma takie samo zdanie jak Ja?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zobaczę jeszcze jeden temat z mapkami i się to źle skończy. Mówiłem wam że zrobiłem co trzeba było, a wy skończcie spamić tematami o tym, bo to bez sensu dziesięć razy poruszać ten sam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




q0ej.png





Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...