Skocz do zawartości
Aagarok

Podanie Aagarok

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aagarok

Wiek: Piętnaście lat.

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem raz Admina.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Sześć albo siedem.

Staż w CS-sie: Trzy albo cztery lata.

Steam / NonSteam: NonSteam.

Dlaczego Ty: Gram na serwerze już jakiś czas i nie chcę tak szybko od niego odejść. Aktywny jestem, zwłaszcza zgłaszając cheaterów. Wystarczy wejść w dział "Zgłoś czitera", gdzie jest dużo moich zgłoszeń. Znudziło mnie już to pisanie zgłoszeń, dlatego postanowiłem, że złożę podanie. :) Do tego z Adminami tutaj krucho, więc wszelaka pomoc się przyda. ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Min. godzinkę zawszę znajdę, a jako, że mam ferie, to więcej.

Kontakt: GG, Tel., Forum

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Aagarok/80.72.40.110:27034/   (Godzinki dobiję jak najszybciej będę w stanie, ponieważ mam ferie)

Linki do zgłoszeń: Wystarczy wejść w dział "Zgłoś czitera" a od razu powinny się wyświetlić zgłoszenia. 


Z góry napiszę, że nie będzie mnie w poniedziałek oraz wtorek ;) Żeby nie było, że mi nie zależy :)


Pozdrawiam, AGAR.


EDIT: @xXx_Botor_xXX Premium mają -10h przy rekrutacji, czyli ja. :D  Ten 1 rok to już można sobie odpuścić przy takiej liczbie adminów :D


Przepraszam, ze nie było mnie dłużej i najpewniej jeszcze dzisiaj nie będzie, ale mam problemy i dopiero jutro będę mógł zacząć grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę ,że można mu dać szansę na wykazanie się w roli admina.

 

Gracz często aktywny na serwerze.

 

Jak zobaczy osobę która w jakimś stopniu łamie regulamin zgłasza.

 

Gdy wchodzę na serwer widzę jak Aagarok czatuje na cheatow siedząc na specu i nagrywając demka. Bezlitosna komenda "record " jest używana xxx razy.

 

 

 

Na chwilę obecną jest bardzo mało adminów. (Aż dwóch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na TAK

 

+  Da radę ;)

 

+Zgłasza dużo na u@

 

 

 

 

 

@Edit 16.02.2016

 

+GT dobre 

 

+Aktywny na serwie

 

 -/+ Wiek--  15 z 16  niektórzy 15-latkowie są mądrzejsi od 16 latka  ;)

 

Pokazuje, że zależy mu na stanowisku admina.  (Dopisywałem bo troszkę mało napisałem) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że przegrałem tu aż 26 minut to się wypowiem :)

 

-nie spełniasz wymagań godzinowych (min. 30h), tak samo jak wiekowych (min. 16).

 

+dużo Zgłaszasz w dziale cziterow

 

+amx to banał więc myślę, że ogarniasz na te 6/7 ;)

 

+kontakt na plus

 

 

Ogólnie masz moje TAK :)

 

PS: Nie pisz, po co się wypowiadam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dajcie mu tego admina:D ile ma razy chłopak kręcić demka, sam by mógł banować , podanie wisi.

 

Jeden mniej będzie spamował  :D

 

Ode mnie tak,  :P

 

A jeśli aktywność się pogorszy zawsze możecie go zwolnić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uznałem, że może warto dać Ci szansę - po części zasługa Silverki. Zgłoś się do mnie, bądź innego S@/OS na pw po uprawnienia i pozostałe informacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...