Skocz do zawartości
Voice

podanie voice

Rekomendowane odpowiedzi



Nick: Voice

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):Adminem nie byłem nigdy mi może gram w cs juz ponad 6 lat i wiem mniej wiecej co i jak AMX moge oagrnac szybko także nic nie zaszkodzi spróbować złożyć podanie oczywiście jeśli mnie zaakceptują inni :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):1 ale moge ogarnąć to szybko więc nie ma problemu :)

Staż w CS-sie: 6lat

Steam / NonSteam:Nonsteam

Dlaczego Ty: Gram na serwerze codziennie od 2 tygodni i widzę dużo cheeterów także chciałbym pomoc w ich zwalczaniu , a wydaje mi sie że jakbyście dali mi szanse to bym wam pomógł :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godziny

Kontakt:53715324

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


raczej nie mam zbyt dużo tu do powiedzenia ale z tego co ogarnołem po moich podaniach to jest zbyt dużo adminów

 

-brak steam

 

-2 tygodnie to nie jest zbyt długo żeby zapoznać się na dobrze z serverem

 

- gracze nie poznali cię zbyt dobrze raczej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co by tu powiedzieć/napisać hmm. Wydajesz się ogarnięty i w ogóle ale tak jak napisałeś grasz z nami od 2 tygodni, więc nie wiem czy trochę nie za krótko żeby od razu pchać się na Admina. Moim zdaniem pograj jeszcze trochę, i wtedy złóż podanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musze się tu zgodzić z wypowiedzią WilkuPL. Ogólnie masz same plusy, amx możesz się nauczyć, każdy zaczynał od zera. Jedynym minusem u ciebie, jest obecnie spędzony czas na serwerze, myślę ze 2 tygodnie to za krótko by pchać się na Admina. Pograj jeszcze trochę, żeby gracze cię lepiej poznali, i wtedy złóż podanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawi mnie ta fala odrzuconych podań. Fajnie ze jesteśmy taką zgraną ekipą i mamy te same zdanie. Może to wyglądać źle, że nikogo nie chcemy, ale z drugiej strony nie widzę sensu przyjmowania osób z którymi się nie rozumiemy albo zwyczajnie nie "trawimy" ich. Jestem na nie jak chłopaki, ludzie nie rzucajcie się na admina, bądźcie cierpliwi i dajcie się poznać, a jeżeli czujecie że między nami nie ma "chemii" to sobie odpuśćcie i nie traćcie czasu na pisanie podania. Damy po sobie poznać że coś nam nie pasuje. Kita na pewno chcę stworzyć drużynę zgranych chłopaków i myślę że podzieli moje zdanie.

 

 

Jestem z nimi miesiąc i jakoś się wpasowałem :)

 

I tak lubimy prawie wszystkich, oczywiście zawsze są jakieś wyjątki ale mamy fajnych graczy i niektórych widziałbym w roli admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ciebie nie mam zastrzeżeń, więc myślę że możemy było by ci dać szansę. Grasz z nami od niedawna, więc zapewne wszyscy gracze jeszcze dobrze ciebie nie poznać. Pograj jeszcze jakiś tydzień może dwa, i wtedy napisz ponownie podanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...