Skocz do zawartości
Mas3lko

[PRZYJĘTY]Podanie na admina [Próba :D]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mas3lko

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): wiecie miałem admina keidyś i nawet teraz mam na 500k lvl chciałbym też spróbować tutaj :P

Znajomość AMXX (W skali 1-10): około 7

Staż w CS-sie: około 6 lat z przerwami :D

Steam / NonSteam: steam :D

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Mas3lko/80.72.34.124:27034/

Dlaczego TY .!: CHciałbym pomóc ogarnąc serwer przed cheat'ami :D :D łamaniem regulamin u ponieważ gram nawet sporo na tym serwerze jak i na 500k i jak widze ze ktoś lamie regulamin znaczy ponad poława serwera :D to psuje się gra :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy ile mam czasu

Kontakt: GG 42472019 oraz steam :P Mas3lko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem mas3lko nadaje sie na admina poniewaz jest mily ogarniety widze ze godzinki sa nabite ,czego wiecej chciec?;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawać mi go na admina! Jestem na TAK. Przyda się na serwie kolejny admin . Miły i ogarniętych gość. Zna dobrze regulamin i jest czujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeanalizowałem twoją bieżącą aktywność na obu serwerach. Wiem że byłeś na zwolnieniu, ale mimo wszystko jeśli chcesz kolejnego admina musisz pokazać mi ze zależy Ci na każdym z nich. Dam Ci na to kilka dni. Będę kontrolował twoją aktywność i na podstawie tego podejmę decyzję co zrobić z twoim podaniem. Teraz zamykam i widzimy się za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




gq09.png





Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera na okres próbny wynoszący 2 tygodnie. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...