Skocz do zawartości
Gibonek ^.^

Nowe Mapy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto dodawać. Dlaczego? Hmm nie dawno zostały dodane poszczególne mapy. I co ? hmm za przeproszeniem (gó...) dlaczego? bo dzieci dusta nie chcą w nic grać poza dustami no i czasem westwood, dlatego moim zdaniem nie warto dodawać. Bo gdyż ponieważ będą głosowania na nowe mapy a większość i tak wybierze dust/westwood. Więc po co to ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak Wilku powyżej napisał, nie ma sensu ich dodawać. Praktycznie zawsze wszyscy wybierają stare mapy (dust), a gdy wylosują się już nowe mapki, to zaraz jest spam o zmianę jej na jakąś inną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby zobaczyli co to za mapy, na pewno nie pozostali by na duscie czy westwoodzie.Moim zdaniem przydalyby się nawet tylko te 3 pierwsze mapy jak mówi wyzej Cooke :)

 

Myslałem jeszcze nad mapa de_westwood_mtk,według mnie bardzo fajna mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z WilkuPL i SoBeRiuS'em , jaki jest sens je dodać, skoro w kółko wybierają tylko de_dust...itp. . Nowe mapy które zostały niedawno dodane, też nie są złe, tylko że jak się trafią, to od razu zaczyna się spam na say , u@ o ich zmianę, dlatego myślę że z tymi będzie tak samo.

 

Dla mnie to wszystko jedno, ale jeśli chcecie spróbować te mapy, to proponuje zamianę 3x nowych, prawie wo gule niegranych na te de_dust2_mini, de_dust2x2, de_office_rats 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...