Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]meybe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:hmw0 !3u$zeK

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Duże, miałem własny serwer.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10

Staż w CS-sie:4 lata.

Steam / NonSteam:STEAM/NON STEAM.

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=hmw0+%213u%24zeK&Search=Search

Dlaczego TY .!:Znam się w porządkowaniu serwerów.Chciałbym,aby na serwerze zapanowała kultura, ponieważ bardzo często ludzi ponosi i robi się problem, również chciałbym zwalczyć tą małą grupę cziterów, która bardzo często pojawia się na serwerze. Mam wysokie doświadczenie w byciu adminem, jeszcze nie dawno prowadziłem własny serwer. Potrafię odróżnić gracza czystego, a odpalonego. Lubię bardzo pomagać nowym graczom jak i tym mniej doświadczonym, serwerownia jest bardzo dobra, ale chciałbym jeszcze bardziej zareklamować COD'a.  :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4/8h.

Kontakt:gg:37749207, skype:kuba.murawiecki

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum +

- Posiadanie mikrofonu +

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich +

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy+/-

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze +/-

- Minimum 30h przegrane na serwerze +

- Obowiązkowo aktywne konto steam +

- Minimum 16 lat +

 

 

 

 

Pozdrawiam hmw0 !3u$zeK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EvO przepraszam, ale to było dawno temu, teraz staram się powstrzymać w takich sytuacjach, lecz każdemu zdarzy się czasem wybuchnąć. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Aktywny wymagania  spełnia. aktywny. a nad swoimi wadami każdy pracuję :) myślę ze Miło było by Cie widzieć w progach Administracji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PajWoj, tak ostatnio mniej grałem bo byłem na wakacjach, ale już wróciłem i staram się być jak najczęściej! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie trochę za często ponoszą Cie emocje i za każde zwrócenie Ci uwagi pewnie byś banował więc jak dla mnie na Nie

 

 

 

Ps. Gumiok nie wiem czy Ty na prawdę masz te swoje "17 mi idzie" czytanie Twoich wypowiedzi sprawia że nie raz chce się po prostu strzelić sobie w łeb. Powiem Ci że każdy ma prawo wypowiedzieć się w podaniu na FORUM. A kto powiedział,że mnie muszą przyjmować ? Byłem adminem 2 razy więc nie będziesz mi mówił czy mogę mieć admina. Twój admin też z tego co wiem jest na próbę :). I nie płacz proszę, że byłem na Nie w Twoim podaniu bo jak dla mnie jesteś po prostu zbyt dziecinny chcesz coś jeszcze załatwmy to na pw/ts bo nie chcesz chyba żeby ludzie się śmiali ^^ Pozdro <3

 

 

Gumiok akurat Ty o dojrzałości nie powinieneś najlepiej nic mówić :) :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory za wypowiedz ale WTF na twoj glos nikt nie powinien zwracac uwagi ... kazdemu dajesz na nie ... po prostu nie dojzales do tego zeby dawac komus szczescie ze tak powiem... ze cb nie przyjmia na admina to kazdemu zyczy tego samego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak,Kazdemu powinniscie dac szanse tylko wymagana przedewsyztskim:

 

-kultura

 

-Bycie codziennie na serwerze

 

-Rozpoznianie czita od skylla.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NIE nie przestrzegasz regulaminu szczegulnie skany przed 7 sekundami na resp wczoraj gdy ci napisalem po twoim skanie ze teraz godznie masz bana uciekles jak zwykly dzieciak z serwa wiec zapomnij o tej funkcji i zostan graczem albo innym razem napisz podanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OmI, masz jakiś dowód, że nie było 7 sekundy ? Nie więc po co piszesz .. nie Tobie mówić, czy dostane tą funkcje czy nie. Za każdym skanem staram się, aby upłyneła 7 sekunda. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Za slabo Cie znamy daj się poznać i zapraszam ponownie , staraj się też otrzymywać kulturę i przestrzegać regulaminu .


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...