Skocz do zawartości
Spilit

SpiliT Admin, jeszcze bardziej konstruktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co obijac w bawelne, nie zawsze jest admin na servie. A ja nie lubie grac z cheaterami.

 

 

 

Nick:SpiliT

Wiek:19 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): przed przerwą (3 lata temu) bawiłem sie w to, ale przypomnienie AMXX to pikuś  ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Podstawowa, douczenie nic nie kosztuje  :P

Staż w CS-sie: 1600 godzin

Steam / NonSteam: 1338 STEAM_0:0:26647190

Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Bo juz sie znamy, nie wykorzystalem poprzedniej szansy, ale to chyba oczywiste ze kazdy ma swoje priorytety i sa rzeczy wazne i wazniejsze. postaram sie zapanowac porzadek na servie i oczywiscie pomoc chlopakom z ekipy :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4 godziny dziennie na serverze (conajmniej)

Kontakt: Skype: Sebka1239 

 

 

 

Prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem można było by dać Ci jeszcze jedną szansę, gdy miałeś admina zbytnio nie było z tobą  problemów. Lecz musisz być obecny a nie raz jesteś a raz nie.. (chyba że masz urlop) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmuszony jestem by dać ci na nie. Straciłeś niedawno posadę admina z przyczyny aktywności, wróciłeś ostatnio i grasz około tygodnia, co nie jest za bardzo satysfakcjonujące byś przekonał większość. Pograj jeszcze jakiś czas, by gracze mieli większe zaufanie co do ciebie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...