Skocz do zawartości
Del

Klasy nominowane do przerobienia/usunięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że nie chce żeby serwer stał w miejscu (chce zeby rozwijał sie z graczami)

 

 

 

Klasy do zmiany:

 

 

G.R.O.M. - nie posiada niczego ciekawego - wątpie czy ktokolwiek wbije na tej klasie większy lvl bo jest po prostu NUDNA (dodanie czegoś)

 

Najemnik - Zlecenia które nie są dynamiczne = brak grywalności - przerobienie zleceń

 

Lekki Zolnierz - nie posiada niczego ciekawego = brak grywalnosci - przerobienie klasy (od podstaw)

 

 

 

Klasy do dokończenia:

 

 

Wojskowy Haker -

 

Bronie : Mac10, Scout, Deagle

 

Działanie: Niewidzialny dla działek, przejmowanie działek przeciwników (nozem).

 

(puki co przejmowanie będzie wymagało testów).

 

 

 

Klasy do usuniecia:

 

 

Obrońca SWAT - jeśli nikomu nie będzie sie podobac - usune

 

Skrytobójca - za każdym razem jak robie tą klase wychodzi mi za mocna lub zbyt trudna do ogarniecia.

 

 

 

 

 

To są tylko propozycje - wypowiadajcie sie co o tym myślicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie każda klasa bez jakiejkolwiek umiejętności jest do przerobienia bądź usunięcia. Było ich bodajże 7 czy 8. Nie jestem pewny.

 

 

 

Do przerobienia jest również klasa premium Ninja, jej umiejętności są jakoś średnio przydatne. Nie możemy zrobić czegoś takiego jak na zwykłej 200, ale coś pasuje zmienić.

 

 

 

Co do skrytobójcy, opisz jakie miał umiejętności może uda nam się wymyślić coś zbalansowanego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Del jeśli chodzi o Wojskowego Hakera to mi się wydaje że jest trochę za mocna gdyż posiada bdb broń w zwarciu jak i na dystans a i to jeszcze z działkami to też. Moim zdaniem ta klasa nie powinna mieć Scouta ale jak ty zrobisz tak będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kapitan jest w porządku famas i te sprawy ale brakuje mu parę rzeczy np:

 

 

 

Żeby miał 2x podwójne skoki i gran HE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja opinie wyrażę.

 

G.R.O.M - klasa nudna i monotonna myślę,że po zmodyfikowaniu na ciekawszą była by często grywalna.

 

Najemnik - przerobić zlecenia i klasa cud malina.

 

Wojskowy Haker - ładnie to wymyśliłeś klasa zbalansowana moim zdaniem.

 

Obrońca SWAT - moim zdaniem do wywalenia klasa. Nikt nią nie gra i słabo grywalna moim zdaniem.

 

Skrytobójca - Tutaj się zaczyna problem. Jak ją wymyślić,żeby była dobra? Nad tym trzeba podumać,ale po co zaraz usuwać ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skrytobójca mógłby  zostać ;o 

 

Dać mu flash'a, ciche kroki, 2x dmg w plecy, 90 hp, ubranie wroga, M4, USP, i może 130% ruchu :)

 

+ niewidzialność na działka wroga i niewrażliwy na miny  :)

 

 

 

Ja bym ją tak zrobił :) Ale nie umiem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm ja też napisze co o tym myślę :D

 

G.R.O.M - z racji że to chyba jedyna klasa zwykła z ak to dodałbym do niej 1/6 na podpalenie bądz zatrucie które ładowało by się na początku rundy na kosie i od inteligencji by wieksze dmg z trutki było i podkrecił troszke staty do 110 hp i moze 110 kondycji.

 

 

 

Agent[ZA MONETY] jak i Rzeznik[ZA MONETY] - nikt tymi klasami nie gra wgl  nikt nie kupuje chyba klas za monety bo wolą grać normlanymi i kupować expa.Także nie wiem po co one wgl na servie :P.

 

 

 

Strzelec wsparcia- SH550 nikt nią nie gra ^^ do usunięcia.

 

 

 

Lekki żołnierz-staty dobre ale sam galil ? dałbym 1/? na chwilowe zamrożenie z niego.

 

 

 

Pancernik- klasa jest za monety jak i na premium no i jest za słaba te umiejętności 2 rakiety naprowadzające bez sensu bo juz lepiej zwykłe moim zdaniem dużo powinno być w int żeby taką rakietką na hita zabić a lecieć pół mapy żeby zabrać ze 100hp do kitu.Jest to klasa która jest do kupienia w sklepie więc podkręcił bym ją i jeszcze ma ak więc jakieś fajne połączenie by tu się przydało..

 

 

 

Assassin - klasa premium a chowa się do pro snipera czy rambo,rambo 3 najlepsze bronie z gry ak,m4,awp rakietka granaty 20hp za killa i 2 skoki dużo troche no ale co ^^ następnie pro sniper 3 rakiety,1/2 awp,5 noży ( nawet nie wiem jak nimi żucać xD ).A assassin ma grawitke na kosie i niewidać go dopiero jak na kosie kucnie trochę lipa jako na premium powinna chociaż tą nie widke mieć ogólnie na kosie a nie dopiero jak kucnie była by to wtedy dobra klasa porównywalna do rambo czy pro snipera bo teraz i tak ją jeżdżą.Albo jak już na tej kosie na kucaku to tą niewidkę podkręcić do maxa czyli tylko cień by było widać.

 

 

 

Tyle odemnie myślę że to rozważycie Pozderki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm ... po kiego ruszać assassina ?

 

To nie jest klasa premium tylko raczej przejściowa ... można ją kupić za 100 monet które zdobywasz w zadaniach (/zadania) ...

 

Ta klasa nie jest full premium jak reszta 

 

+ assassin ma innego S

 K

 I 

A

- tak jak w lolu ... skina nic nie daje a i tak kupują :)

 

 

 

To samo pancernik czy rzeźnik... to też nie jest full premium bo możesz za darmo ich mieć ....

 

 

 

Lekki żołnierz jest jedną z najszybszych klas zaraz po pro snajperze więc nie wiem co do niego masz

 

 

 

A co do Apacza to chyba powinien dostac warna za to ~ok. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zbysiokli zauważ że trudno o 100 monet na assasina może te pierwsze 100 zrobisz na niego i będziesz miał radoche przez tydzień bo zadania są coraz cięższe do zrobienia .. a jednak ogólnie żeby zrobić 100 monet to troche trzeba czasu dlatego akurat assasin powinien być mocniejszy :P a i tak nie zmienia faktu to że jest przejściowa i za monety ale jest też do kupienia w sklepie za tą samą kwote co reszta dlatego powinna być również pro a aż taka dobra to nie jest.Pancernikiem i rzeźnikiem nikt nie gra także nie wiem po co taka klasa na serwie.Następnie lekki żołnierz co to jest 125% biegu jest to 25 pkt na start w kondycji grająć np porucznikiem który ma 100% poruszania te 25 pkt robie na 12 lvl czyli jak ktoś dobrze poleci na mapie to te 12 lvl zrobi,a ta klasa ma tylko galil też rzadko widoczna u jakichkolwiek osób grających dlatego dałbym te 1/? na zamrożenie z niego.Dlatego tyle ode mnie. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ktoś mi wyjaśni dlaczego komandos dostaje od każdego takie duże dmg?? Strzał w rękę albo w nogę i po pół hp spada.. Komandos na 33 lvl jest na 2 strzały :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem do :

 

Lekkiego żołnierza : 1/5- 1/6 szansy za zamrożenie przeciwnika ( często grając na innych codach widzę klasę z "gailem" o takich właśnie umiejętnościach )

 

Tyle co na razie wymyśliłem to 

 

Skrytobójca : 90HP na start , zmniejszona widoczność , mp5 , (1int-0,1 dmg z mp5) - to jeszcze do przekombinowania :D

 

 

 

Nie chciałem wymyślać za dużo dobrych funkcji do skrytobójcy ponieważ nie jest to premium tylko zwykła klasa :)

 

Myślę że mój pomysł pomoże trochę tobie Del 

do stworzenia owej klasy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja także jestem za dodaniem 1/? na zamrożenie do lekkiego żołnierza. I moim zdaniem porucznik powinien być trochę lepszy. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...