Skocz do zawartości
secutores

spróbuje wrócić:/ raptorr to dla cb

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BBQ l D0Do

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo Duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9.5 [były programista]

 

Staż w CS-sie: 9-10 lat

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty : Hmm ? Kto mnie zna to wie jakie o mnie ma zdanie. Chce Wam pomóc . Z adminami stoi tu krucho . Jestem raczej ogarniętym człowiekiem . z którym dojdziesz do ładu , dogadasz się . Wesoły który lubi nowe znajomości . Lubie pogadać , pośmiać się z ludźmi . nieraz przeszkadzano niektórym graczom na serwerze . Jestem również nerwowy. nie pokazuje tego za bardzo na serwerze ani na forum. Z Graczami się dogaduje. Nie mam wrogów [Tak mi się wydaje] :) . Wchodząc nieraz na serwer nie ma admina , który mógłby ogarnąć serwer. Chodzi mi o . Ze jest dużo graczy którzy pozwalają sobie za dużo ustnie i pisemnie .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 9-11 godz [ 4h codmod 801 / 4 h codmod 500k] [1-3 h pomagam W Ogarnianiu Forum/serwerów]

 

Kontakt: Steam / Cs / Ts / Forum

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.40.110:27034/ - gralem na ns multi-head zeby miec darmowego vipa/premke xD / http://www.gametrack...2.40.110:27034/ - Aktualny nick ;c zacząłem grać na steamie ponieważ kupilem sobie premke ;>

 

 

Ps:zacząłem. Grać na -dbr.kuben- godzinki szybko wbije dajcie mi 2-3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DBR KUBEN był tutaj już opiekunem więc wie jakie zobowiązania się z tą rangą wiążą.

 

Serwer wymaga wkładu pracy ( klasy,perki do poprawy)

 

Uważam ,że nadaje się nie na admina a na opiekuna tego porzuconego serwera.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania jako Opiekun Serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na TAK 

 

+Steam

 

+Amx

 

+Godzinki (jakie bd mógł poświęcić )

 

+Podanie przekonywujące

 

 

 

- Czy jak otrzymasz rangę czy znowu jej nie olejesz? 

 

Również jestem za tym aby  dbr kuben powrócił na rangę Opiekuna Serwera.  (Powody można wypisywać ale raczej nie ma sensu ;) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekam na poprawny link do GT. Znalazłem twoje nicki, ale zerowa aktywność. Jedyne gdzie było cokolwiek grane to 24min tutaj: http://www.gametracker.com/player/-dbr.kuben-/80.72.40.110:27034/

 

Linki podane wyżej przenoszą mnie tylko do głównej strony forum.

 

 

Daj mi poprawny link to wtedy rozpatrzę podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...