Skocz do zawartości
WWWWW

WWWWW Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW         (25 x W)

 

Wiek: 26 LAT

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedyś byłem adminem na starej szkole .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kwestia przypomnienia paru rzeczy jak ktoś to douczy mnie , myślę że 5,5 - 6,5

 

Staż w CS-sie: Około 10 lat , konto steam od 24 października 2007 roku , przedtem nonsteam .

 

Steam / NonSteam:  Steam ,   STEAM_0:1:16683844

 

Dlaczego Ty: Brak admina często na serwerze przez to często dochodzi do sytuacji w której gra 5 ludzi , jak się na serwerze uzbiera 10 - 15 ludzi wchodzi oczywiście pod bot z aimem lub czymś podobnym to na serwerze zostaje max 2 ludzi .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę że około 2- 3 godzin dziennie . Czasami więcej .

 

Kontakt: GG 10484630

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW/80.72.33.52:27480/

 

 

 

Czasami grałem na innych nickach , typu UZIK , lub WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW w zależności ile wpisałem WW :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym dał szansę, ze względu na fakt, że adminów serwera można policzyć na palcach jednej ręki...

 

 

Ogarnięty, często zgłasza mi na steam żeby szukać admina.

 

 

Tylko tygodniówkę buśka popraw i będzie gitara.

 

 

Okres próbny, 2 tygodnie?

 

 

Edit/

 

Aa, obowiązkowo 1 nick ;)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też dałbym szansę, nawet dzisiaj, kiedy wszedłem po dłuższej przerwie na serwer, to kilku latało odpalonych a admina brak, z czego ludzie zaczęli wychodzić.

 

A czemu na tak? Ogarnięty,wiek, mikro, coś tam strzela.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...