Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sprawy dotyczące admminów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

Pisze ten post w celu poproszenia administrację o '' ogarnięcie adminów '', bo z tego co zauważyłem serwer dd2/inf ma już dużo adminów a sporo z nich gra bardzo rzadko. Nie pisze tego w celu skarżenia na kogoś lecz aby ktoś coś w tej sprawie zrobił, bo przecież po to mają admina aby działać na serwerze. Ja do tej pory widze że rożni admini wchodzą na serwer których pierwszy raz na oczy widzę. Pewnego admina na r.. nie pamiętam nicku rassa, rasso coś takiego niedawno poznałem, lecz z tego co widziałem nie jest on zbyt lubiany. No ale tak najczęsciej grający to szefu, dupadupa, endoc, ten zły i evo, a reszta tak naprawde niewiem po co pełni tę funkcję. Z góry przepraszam jeśli NIE wymienieni admini poczuli sie urażeni lub sądzą że to skarga. Nie to nie skarga, to propozycja. 

 

Dziękuje. 

 

Pozdrawiam.

 

Xeonixx.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak wiem o tym poście, jednak jest on rzadko aktualizowany; Russkana odkąd gram na tym serwerze tj. około miesiąc, widziałem 1 raz na 10 minut wszedl i zaczął się kłócić z innym adminem. A admina kk nie widziałem ani razu. Także sądzę iż administracja powinna częsciej to sprawdzać. A i co do tematu to nie brałem pod uwage 2 nowych adminów tj. KiLeR:/D i KoMuNa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzadko ? Jest on aktualizowany tak jak na każdym serwerze u nas, czyli co tydzień. Nie widzę większej potrzeby aktualizowania, bo przecież admin po 2-ch-3-ch dniach nieobecności chyba nie powinien od razu dostawać ostrzeżenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Są wakacje i mają prawo nie grać tylko spędzać czas na dworze :) jest ładna pogoda i może oni nie chcą spędzać tyle czasu na komputerze :) To nie są roboty tylko LUDZIE :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale ja wcale tak nie twierdze, tylko chodzi mi o to że są różne kłótnie i td. No i tak aktywność, ja rozumiem ze są wakacje ale żeby wejść raz na 5 dni ? albo na 15 minut dziennie ? To chyba przesada. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No właśnie ten temat jest głównie dla nich a nie dla użytkowników, lecz to nie zmienia faktu ze liczę się także z waszą opinią :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym proponował zwiększyć liczbę adminów ;) To zawsze pomaga ;) Jeśli znacie kogoś kto gra dużo na serwerze, ma doświadczenie w byciu adminem i jest odpowiednim graczem to nakłońcie go do złożenia podania ;) Wtedy nie będzie problemów typu "cheater lata po serwerze, a admina nie ma" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam się z toba rysiu, myślę że powinno się tez zwolnić ze swoich obowiązków starszych graczy gdyż oni mają rodzine, problemy i nie zawsze mają czas żeby grac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, niepotrzebna debata, aktywność jest sprawdzana na koniec każdego tygodnia (+ - 1dzień). Weźcie pod uwagę to, że niektórzy zgłaszali urlopy w odpowiednim dziale (w tym Russkan).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...