Skocz do zawartości
n-ty dzien

Hall of Shame - nasza aleja hańby i wstydu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do przechadzki po naszej nowej, wyjątkowej alei hańby i wstydu (nie mylić z Hall of Fame :)). Postanowiłem stworzyć ja z myślą o takich postaciach, jak ta dzisiejsza - admin żegnający się z nami poprzez rozdanie permów całemu serwerowi. Myślę, że były już na tej sieci osoby i "firmy", które poprzez swoje "wybitne osiągnięcia" zasłużyły na specjalny hołd. Macie okazję poznać prawdę o osobach, które żegnały się z nami w sposób wyjątkowo żenujący i durny.

Niech ten temat będzie przestrogą dla kolejnych osób zbierających w sobie nieczyste myśli. Wydaje mi się, że żaden normalny człowiek nie chciałby zostać stawianym w jednym rzędzie z takimi ludźmi. Z drugiej strony pokazujemy Wam, że my jako administracja wcale nie uważamy siebie za osoby nieomylne. Również mieliśmy "przyjemność" przejechać się na ludzkiej fałszywości.

Jeśli uważacie, że są osoby, które zapracowały sobie na miejsce w tym szczególnym towarzystwie, możecie dopisywać je na dole. Te które rzeczywiście zasłużyły, zostaną włączone do poniższego zestawienia. Tylko nie wpisujcie osób zbanowanych za multi-konta, to żadne "osiągnięcie". :)

 

HALL OF SHAME:

cs-platyna.pl

- "sieć", która swego czasu chciała nas zniszczyć. Autorka nowej sentencji w naszych słownikach - "Padasz jak platyna".

Członkowie administracji free-frags.pl

- autorzy jednych z najbardziej żałosnych i najmniej przemyślanych prób ataków na naszą sieć. Z głównodowodzącym 13-latkiem na czele.[/align]

@old

Odpokutował swoje winy

@AiM ?

- najnowszy członek. Zbanował cały serwer, po czym wszedł na SB i ze smutkiem oraz bezradnością poinformował o atakach na serwery.

@evviva

- osoba na początku ukazywała się jako "pomocna". Po jakimś czasie i otrzymaniu rang wyszło szydło z worka. Wykazał się ogromną głupotą, brakiem kultury i wdzięczności. Za swoje wybryki powinien dostać honorowe miejsce w Hell of shame. (opis by @EvO)

@KonspiR

- jeden z bardziej zasłużonych osób, wyróżnionych w tym temacie. Wykorzystał swój ptasi móżdżek, ściągając ludzi na własną sieć, gdzie na koniec został zlikwidowany przez @aquax. Nawet Giertych ręki by mu nie podał. (opis by z podpisem @Consecuente)

@Kaps

- swego czasu bardzo dobry grafik. Postanowiwszy odejść z sieci pozostawił za sobą ślady swojej nadludzkiej inteligencji, niszcząc działy grafików. Nawet sławny Warszawski raper Tede na jego widok powiedziałby "Jaka Żenada". (opis by z podpisem @Consecuente)

@bucza

- postrach pobliskiej podstawówki. Jego braki w umiejętnościach negocjacji są zauważalne, groził @aquax, a na koniec zmuszony był go przeprosić. buczy nie poleca nawet moderator wykopu. (opis by z podpisem @EvO )

@kox

- pogromca wszystkich słowników. Pierwsza osoba, która przez trzy lata podstawówki miała same smutne buźki z języka polskiego. Wulgarny i nieokiełznany pracownik "Szlachta nie pracuje". Swoim nieskoordynowanym mózgiem i groźbami zapracował na miejsce pośród innych "sław" naszej sieci. (opis by z podpisem @EvO )

xsteam.pl  

- kolejna pseudo-sieć chcąca podbijać wirtualny świat naszym kosztem. Oczywiście z marnym skutkiem.

@Exon

- symbol kretynizmu. Kupił nowego steama (poprzedniego rzekomo mu ukradziono...), od razu się odpalił i wyłapał SS'y. Po jakiś czasie dumnie zakomunikował mi na TS3, że dostał już UB (tak, chciał mnie tym sprytnym zagraniem przechytrzyć :facepalm:). Szybko zorientował się, że nic z tego nie będzie, dlatego postanowił się godnie z nami pożegnać, spamując forum do momentu zbanowania oraz trollując TS3 swoim BOT'em.

@MaHir

- po prostu. Za to, że jest.

@Manour

- dzięki, że jesteś.

Czarna  wraz z kolegą

przykład "piękna" i "inteligencji". Naiwność, że wraz ze "zdolnym kolegą informatykiem" będą w stanie zaszkodzić sieci przerosła ich konkretnie. Zapomnieli o BARDZO MAŁYM szczególe, jakim jest swoje ip. Grupa "Anonymous" byłaby z nich dumna. 

bydlak 

- rzucający negatywną opinię na osoby lubiące zaglądać do kieliszka w całym kraju. Jego planu nie powstydziłby się nawet słynny Gang Olsena, a "król Popuś" okrzyknął go swoim mentorem. Niestety tak jak całej reszcie wyżej nie wyszło.. :/ 

csowicze.pl 

- Kopiują wszystko jak leci niczym "popularny Polski raper KaeN" od Eminema. Ściągają patenty jak chociażby Marconi od Tesli. Do tego posiadają pseudo H@, który umieszcza informacje "wykonam style for na zamówienia" zżynając... a jakże z innych sieci. Zdecydowanie najbardziej "dziecinny" sposób w jaki można trafić do naszej alejki. Nie pozdrawiamy. [/align]

@erroR.!

Kolega po dostaniu drugiej szansy postanowił działać na dwa baty!
Niestety Multi-Head.pl nie lubi fałszywych ludzi którzy kradną pomysły na inną sieć.

@MARCIN3K

Wyznający zasadę jeden za wszystkich, a wszyscy za jednego. Niestety reszta członków UBT nie poszła w jego ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szczerze to nie wiem po co to xD

 

 

 

ALE GRATULACJE DLA DEBILI :P

 

 

 

Skoro powstała aleja hańby i wstydu to niech powstanie "Aleja sław" = osoby ktore zrobily coś dla serwerowni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no widac, sa ludzie zlosliwi i zazdrosni.

 

 

 

No chetnie zobaczył bym osoby ktore sie staraly i włożyły swoj wklad w serwerownie, ze tak bardzo dobrze sie rozwija :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Padasz jak platyna".

 

 

 

 

 

To mnie rozwaliło :D. Spodziewałem się większej ilości takich ludzi, z chęcią bym zobaczył co zrobił "Var!at".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Upamiętnijmy ich wszystkich serdecznym, szyderczym okrzykiem w imię ich kretynizmu.

 

Jest tu jedna osoba do której czuję specjalny wstręt, życzę ci aby znaleziono lek na rozdwojenie jaźni.

 

N-ty królu - tego było nam trzeba :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zasłużonych jest wielu i taka inicjatywa na pewno wprawiłaby w zakłopotanie niektórych. Już nie wspomnę o żalach i płaczach tych, którzy tam się nie znaleźli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Consecuente Mówisz tak Tomciu , jakbyś się tym płaczem przejmował :P Znajdowałyby się na tej liście osoby , które naprawdę zasłużyły sobie na wyróżnienie i które do dziś są z nami i interesują się losem tej sieci . Przecież zbanowanych też jest bardzo , bardzo dużo , a jednak wymienił tych , którzy byli wyjątkowo zdolni , aby trafić na tzw "czarną listę" . ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bo wymienił tylko wyjątkowych.

 

W alei sław też musiałoby być kilku już nie będących z nami. Nawet wielu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bo wymienił tylko wyjątkowych.

 

W alei sław też musiałoby być kilku już nie będących z nami. Nawet wielu.

 

 

 

 

No i to jest bardzo dobry pomysł by upamiętnić ich udział w życiu i progressowaniu sieci. Jeśli będzie trzeba to mogę pomóc się tym zajmować ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostawmy im... minute.... głośnego wycia (!), o treści "hall of shame"!!!

 

 

 

co do listy sław:

 

jeżeli osoba włożyła swoje ręce, w rozwój sieci. Powinna być uhonorowana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

 

 

 

 

 z chęcią bym zobaczył co zrobił "Var!at".

 

 

Var!at został zbanowany za multi konto jednym spamował we wszystkich tematach w celu nabicia postów a drugim kontem bezkarnie rozdawał sobie "lajki" w starszych postach- wiem bo sam to zgłosiłem pewnej osobie która dopełniła formalności 

 

 

 

Co do tych sławniejszych 

 

1385556401_by_lexi123456789_500.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

 

 

 Spodziewałem się większej ilości takich ludzi,

 

 

 

 

Faaajny jak widzisz n-ty wspomniał jeżeli znacie taką osobę proszę napisać o niej. Póki co wszystkich historii sobie nie przypominamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodałbym do tej listy:

 

Jupika rozpieszczonego bachora.

 

Cs-Gildie sieć z której mieliśmy niezły ubaw z aquaxem, Consciem, n-tym i badkiem

 

Sheen`a dzieciaka który 2 razy próbował ściągnąć ludzi z MH na platyne oraz wyżej wymienioną gildie ;)

 

 

 

PS. zmień mi ten nick bo "będziesz zbierał internet ze ściany"!!!

 

 

 

Oraz ban za reklamę dla n-tego (pkt.1)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hahhaha i teraz ma H@, nie wierze, dlaczego  ? : O jeśli ktoś chętny zapoznam się na pw  z tą sprawą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

hahhaha i teraz ma H@, nie wierze, dlaczego  ? : O jeśli ktoś chętny zapoznam się na pw  z tą sprawą :)

 

 

Ty tak na serio czy tylko udajesz?  :facepalm:  :sciana:

 

 

 

Jakbyś doczytał do końca to byś się domyślił że raz  w roku jest taki dzień jak "Prima Aprilis" i cały temat właśnie do tego nawiązuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:o no to mnie teraz zagiąłeś xD ... A ja tak go chwaliłam :(:P :P 

 

 

 

Do czarnej listy ! :D

 

 

 

 

Pytanie , a NatU` [T] 

co nawywijał ? :D

 

albo @!BoGuS!@

?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...