Skocz do zawartości
DeTeX

Podanie VeX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VeX

Wiek: 16lat (17 w maju)

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na paru znanych sieciach i potrafię rozróżnic cheatera od pro playera

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: Około 6 lat (dużo grałem na non-steam ale zakupiłem sobie w zeszłym roku cs-a na steam i mam ok. 500 godzin)

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą sprawiedliwą oraz bez konfliktową na serwerze zachowuje sie spokojnie i kulturalnie . Potrafię wypatrzec osobę z dobrze skonfigurowaną pomocą namierzania czyli powszechnie znany AimBot. Zgłaszam na u@ osoby łamiące regulamin np. chodzące po TxT , bugujące trutki , czy stawiające SG w nieprawidłowym miejscu lub w niedozwolonej ilości. A tak o sobie ogólnie to jestem Szymon na codzień uczęszczam do Liceum o profilu mat-inf :D Uwielbiam jeździc na rowerze górskim i pykac wieczorami w gierki.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu cienko z czasem ale staram się ile moge a w weekend moge siedziec nieograniczoną ilośc czasu.

Kontakt: GG/Steam/Ts3

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Vex/80.72.34.124:27034/(GT nie zaciekawy z tego tygodnia ponieważ 1 tydzień szkoły po feriach to mam troche na głowie lecz jestem aktywny wtedy kiedy tylko moge / 21 rank)

 

Proszę o rozpatrzenie podania i swoją ocene na mój temat.

Pozdrawia VeX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DOBRZE SKONFIGUROWANA POMOC NAMIERZANIA XDDDDD

 

 

U mnie w prawie wszystkich aspektach masz na +. Jedyny minus to jest to że się nie odzywasz, nie wiem czy nie masz mikrofonu czy jak, ale ludzie przez to mogą Cie mało kojarzyć. Poza tym wszystko git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie masz same plusy z wyjątkiem godzin. W ostatnim miesiącu, tylko 2 tygodnie (ten tydzień mizerny), z czego niecałe 30h przegranych. Jak na razie jestem na nie, ale wstrzymał bym się z odrzuceniem podaniem 1 tydzień, i jeśli wykaże się dobrą aktywnością przez ten czas,  to zmienię zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie samo zdanie jak Atsui i beenk. Pokaż przez najbliższy tydzień jak bardzo ci zależy na tym stanowisku (Częściej odzywaj się przez mikro aby ludzie mogli cie lepiej poznać, Popraw aktywność w grze ten tydzień był bardzo słaby), jeśli zobaczę różnicę to zmienię zdanie i będę na tak. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...